Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Činnost: - vývoj software - grafika

Projekce, realizace, rekonstrukce. - počítačové sítě Prodej: - síťové i počítačové komponenty.

Činnost: - vývoj software

Služby - outsourcing výpočetní techniky - instalace nebo upgrade operačního systému se zálohou dat, instalace aplikací. Adresa provozovny: - PC HOSPITAL, náměstí Smiřických 20, Kostelec nad Černými lesy.

Speciální technologie pro zpracování plechu. Stroje: - software - CNC vysekávací vysekávací - odjehlovací stroje - spojovací prvky - nástroje pro vysekávací stroje.

Společnost Monitoring RC System s.r.o. se zaměřuje na vývoj webových aplikací pro monitoring vozidel. Prodej, montáž - systémy pro satelitní sledování - sledování osobních i nákladních vozidel - sledování stavebních strojů a ostatní techniky - kniha jízd - měření spotřeby a tankování paliva.

Činnost: - IT služby - správa a údržba počítačových sítí - instalace a přeinstalace počítačů - odvirování - tvorba webových stránek

Prefix, s.r.o. zajišťuje chemické čištění vodních usazenin a korozních zplodin z kotlů, výměníků a chladicích systémů, dezinfekci rozvodů a vodojemů, návrhy a realizace zahrad, IT služby - instalace, nastavení a zabezpečení počítačů, menších serverů, počítačových sítí, webových stránek a domén.

Služby - tvorba webových a mobilních aplikací - fotogravování, fotografie.

Služby: - odborné poradenství v oblasti výběru a zavádění informačních systémů - tvorba webových stránek

Prodej, oprava, servis: - počítače - notebooky Služby: - správa sítí - webdesign - korekce textů, jazyková korektura

Dodávka: - software pro správu nemovitostí, bytových domů, komerčních budov.

Tvorba, služby, prodej: - aplikační software - ekonomický informační systém - počítačové komponenty.

Prodej: - počítače, notebooky - PC komponenty. Služby: - správa počítačových sítí.

Činnost: - vývoj software - databázové aplikace - webové aplikace

Služby - webdesign - tvorba webových stránek - servis PC.

Služby - vývoj webových aplikací - správa sítě - IT outsourcing - domény, hosting.

Prodej, servis - počítače, PC - notebooky, netbooky - LCD monitory. Služby - správa počítačových sítí - reinstalace, zálohování dat, odvirování.

Služby - vývoj a implementace software - vedení účetnictví - daňové poradenství.

Služby - datové centrum chovatelů - zpracování chovatelských a plemenářských dat.