Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Služby: - telekomunikace - ICT služby - návrh, instalace a provozování LAN, WiFi sítí - elektroinstalace, silnoproud

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Systémy řízení: -informační -automatizované. Systémy regulace tepla: -tepelná čidla -regulátory. Řízení tepla: -rodinné domky -bloky bytů -školy -hotely a účelové budovy. Vhodné pro firmy: -projekční -montážní -stavební.

Služby: - servis výpočetní techniky - poradenství v oblasti IT.

Služby: - ITC poradenství - podpora řízení projektů

Oprava, servis: - počítače - notebooky Služby: - sestavení počítače na míru - sítě

Služby: - manažerské poradenství

Služby: - webhosting - tvorba webových stránek - programování a vývoj aplikací - hotline a monitoring sítí - síťové služby - virtualizace pracovních stanic

Služby: - instalace českého jazyka do navigací - přestavby navigací.

Služby: - služby v oblasti informačních technologií na míru - vývoj softwaru a aplikací pro výrobní firmy, logistiku, obchodní či marketingové firmy - aplikační podpora - grafické návrhy - outsourcing IT služeb - Apple Support - specifická řešení pro platformu Apple.

Služby: - připojení k internetu - montáž elektronické zabezpečovací systémy, kamery - služby v oblasti IT.

Služby: - instalace, správa počítače, servery - realizace profesionální wifi

Nabízíme komplexní řešení v oblasti IT. Poskytujeme návrh, realizaci a správu sítí, ukládání a zálohování dat, servis výpočetní techniky a elektroniky, tvorbu webových stránek, audio-video projekty a poradenství, bezpečnostní řešení, projektové řízení, vzdálenou podporu i výjezdy techniků.

Činnost - obchod s výpočetní technikou - servis počítačů a notebooků - správa sítí a serverů - školení a podpora uživatelů - konzultace a poradenství - komplexní outsourcing ICT.

Předmětem naší činnosti je tvorba a vývoj informačního systému, podnikového softwaru, softwaru na míru, google apps, internetových aplikací pro správu dat a kontaktů, zřizujeme firemní chat, videokonference a další.

Dodávka: - software ušitý na míru pro výrobce kabelů pod názvem CaDeT (Cable Design Tool)

Činnost: - IT služby - oprava, servis počítače - elektroinstalace, elektromontáže - montáž zabezpečovací systémy - konzultace a montáž automatizace domu s prvky společnosti LOXONE - vývoj zakázkové informační systémy

Výroba, prodej: - sady pro bezpečnostní značení skel

Virtuální prohlídky firem, Google Street View Služby v oblasti informačních technologií a telekomunikací - Partner společnosti Google

Hostingové služby: - webhosting - webdesign - tvorba webu a e-shopu - SEO optimalizace - správce domén.

Vývoj softwaru - databázové programy - grafické aplikace - webdesign, webové prezentace - webhosting.