Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Informační systém pro advokátní kanceláře ISAK, informační systémy, databáze, poradenské služby, projektování v IT technologiích.

Činnost: - tvorba řídících programů pro digitální regulace v oblasti technického zařízení budov a domácích aplikací pro řízení kombinovaných zdrojů tepla

Vývoj, výroba: - měřící přístroje pro měření ionizačního záření

Služby: - vývoj on-line aplikace gReception pro vědecká setkání, společenské akce, zájmové skupiny a spolky

Činnost: - instalace a správa serverových stanic a sítí - vývoj informačních systémů - tvorba webových stránek

Opravy, servis: - počítače. Služby: - IT poradenství - správa počítačových sítí - tvorba webových stránek.

Hodinový manžel Brusičské práce IT služby Návrhy interiéru

Lorem Ipsum s.r.o.je společnost vytvářející webové projekty na podporu eshopů a podnikání - software šablon pro systém WordPress. - licence, aplikace pro hlídání.

Jsme ryze česká společnost poskytující služby v oblasti informačních technologií. Zaměřujeme se především na analýzu, návrh, vývoj, nasazení a údržbu softwarových produktů.

Služby: - vývoj software na zakázku

Služby: - poradenství v oblastí knowledge managementu a IT technologií - řešení pro podporu změn, řízení procesů a rizik, vyhodnocování dat či integraci dokumentace - portál pro vzdělávání nebo optimalizaci systému školení.

Prodej a servis pc, správa sítí, reklamní a propagační tiskoviny.

Služby: - zakázkový vývoj software.

Outsourcing počítačů a počítačových sítí: - outsourcing počítačů a počítačových sítí - poradenstí a konzultace v oblasti IS/IT - dodávky hardware a software.

-Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software y

Činnost: - IT služby - návrh a realizace počítačových sítí

Služby: - programátorské práce - vývoj databázových aplikací pod MS Access - tvorba a správa webových stránek, e-shopů

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Služby - webové aplikace - informační systémy na zakázku

Digitální továrna - dodávka softwaru pro digitální řízení výrobní činnosti - souhrn nástrojů a aplikací pro produktové inženýrství - školení průmyslových sítí a řídících systémů.

Služby: - oprava, servis počítače, notebooky - návrh, realizce, správa sítí - prodej HW a SW - tvorba webových stránek, e-shopy