Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
MZDOVÁ A PERSONÁLNÍ AGENDA - ÚČETNÍ SYSTÉMY SIDUS - ÚČETNÍ SYSTÉMY SOPO 2 - ÚČETNÍ SYSTÉMY ÚČTO - ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ PRO BYTOVÁ DRUŽSTVA A SVBJ - ZPRACOVÁNÍ ÚČETNICTVÍ, VEDENÍ DAŇOVÉ EVIDENCE A MZDOVÉ AGENDY - PROGRAMOVACÍ PRÁCE - POŘÍZENÍ A ZPRACOVÁNÍ DAT

Prodej, servis - počítače, PC - notebooky, netbooky - LCD monitory. Služby - správa počítačových sítí - reinstalace, zálohování dat, odvirování.

Služby - vývoj a implementace software - vedení účetnictví - daňové poradenství.

Služby: - vývoj software - programování - tvorba webových stránek

Služby: - instalace českého jazyka do navigací - přestavby navigací.

Služby - outsourcing - vývoj informačních systémů - školení, workshopy.

Činnost: - zálohování dat - správa počítačových sítí.

Programátorské služby. Realizace a zprovoznění průmyslových automatizací.

Řešení problémů s počítačem, notebookem, tiskárnami a dalším příslušenstvím.

Návrhy, prodej: -software Služby: -bussines konzultace a poradenství

Maloobchod, prodej, oprava, servis: -počítače Služby: -instalace software -čištění počítače -správa sítí -fotografování -úklid bytů i nebytových prostor

Vývoj: -aplikace Kurzy: -programování

Prodej, oprava, servis: -počítače, výpočetní technika. Služby: -bezdrátové připojení k internetu. -montáž, správa počítačových sítí. Maloobchod, prodej: -Sodastream.

Naše portfolio je převážně založeno na Microsoft technologiích. Vyvíjíme software na míru pro PC s operačním systémem Windows a mobilní zařízení s operačním systémem Windows Mobile a to na nativní nebo .NET platformě. Zaměřujeme se rovněž na webové aplikace, webové služby a komplexní webové portály na platformě ASP.NET, případně Adobe Flex. Naše ...

Návrhy a realizace počítačových sítí. Nabídka webdesignových, hostingových a programátorských služeb i lektorské činnosti. Servis GSM telefonů.

Prodej a servis výpočetní techniky - poskytování správy sítí

Návrh a tvorba internetových stránek a www, redesign webových prezentací, SEO - Optimalizace pro vyhledávače, Analýza návštěvnosti, Internetový obchod / ESHOP, Korporátní identita, Grafické návrhy, DTP a logomanuály, propagační materiály

Služby: -automatizované zpracování dat -koupě zboží za účelem prodeje a jeho prodej, obchodní činnost -poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software -výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd.

Vývoj a dodávky zakázkového software pro oblasti obchodu, výroby a služeb pro podnikové sítě, Intranet, Extranet a Internet. Profesionální projektový management, mezinárodní reference. Technologická neutralita. Poskytujeme doživotní záruku rozvoje.

Partner CONTACTEL: -připojení k internetu -datové služby -hlasové služby -telekomunikační služby. Prodej, servis a oprava: -počítače BRAVE, LEO* -notebooky ACER, LEO*, TOSHIBA -servery ACER, HP**, IBM* -kopírky CANON -kancelářský papír. Opravy, renovace: -tiskové hlavy.