Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Komplexní IT služby od implementace oborového podnikového informačního systému ERP QAD, poradenství až po systémovou integraci dodávky, zavedení, servis, outsourcing a Servis Desk Produkty a služby: -ERP SYSTÉM QAD Enterprise Applications -plánování podnikových zdrojů -APS-Preactor -EDI/ELEKTRONICKÁ VÝMĚNA DAT/. Komplexní systém ...

Tvorba moderních internetových stránek webdesign, registrace domén, webhosting, internetové stránky, internetové obchod, internetové katalogy

SafeNetworks se zabývá správou a zabezpečením datových sítí, samotných dat, stanic, serverů a ochranou vnějšího rozhraní na nejmodernějších platformách s vysokou kvalitou zkušeností. Pouze komplexní ochranou získáte silný nástroj proti nejnovějším hrozbám z internetu typu Ransomware nebo ztrátě dat.

Služby: - zakázkové programování - příprava žádostí pro dotace - zpracování, vyřizování dotací ze strukturálních fondů z EU a monitoring dotací - vedení, zpracování účetnictví.

Audiovizuální, zvukařské práce. Rozhlasová tvorba. Vydavatelství. Publikační činnost. Vydavatelská činnost: - nízkonákladové tisky - distribuované i do škol. Realizace: - osvětové a informační aktivity. Instalace, tvorba: - vzdělávací moduly on-line - e-learning. Redakční činnost. Fotografické služby. Reklamní služby.

Poradenskou činností v oblasti hardware a software - čištění, oprava a servis výpočetní techniky - instalace operačních systémů, antivirů - realizace počítačové sítě domácí či firemní.

Vývoj, dodávka: - databázový systém Personalistika 5P.

Činnost: - IT outsourcing. Oprava: - počítače, notebooky.

Činnost - software na míru - implementace a zaškolení.

Správa počítačových sítí. Webdesign. Internetové připojení.

Výpočetní a kancelářská technika: - kopírky - multifunkční zařízení. Tvorba aplikací na zakázku: - DeCe HOTEL, DeCe SKLAD, DeCe ÚČTO, restaurace.

Činnost: - tvorba byznys aplikací - internetový marketing - tvorba webové stránky

Vývoj, tvorba: - programy pro osobní počítače třídy PC, platforma MS-Windows

Prodej, servis: -výpočetní a kancelářská technika. -počítačové komponenty -počítače -monitory, tiskárny, náplně do tiskáren -CD a DVD media -spotřební materiál pro PC -PC sítě, komunikační sítě. Řešení počítačových sítí a komunikací.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Automatizované zpracování dat -Poskytování software

Služby: - tvorba webových stránek - servis tiskárny - správu serverů - prodej výpočetní technika

Činnost: - IT služby - správa sítí - prodej, servis HW a SW - tvorba webových stránek - grafika - webhosting Dodávka, montáž, servis: - kamerové systémy - zabezpečovací a přístupové systémy

Činnost: - IT služby - IT outsourcing - webdesign - správa serverů

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií, jako jsou opravy a modernizace počítačů, reinstalace operačních systémů, budování a správa metalických či bezdrátových počítačových sítí. Dále poskytujeme připojení k internetu MBinet v Ústí nad Labem a okolí.

Služby: - tvorba webových stránek - internetové a intranetové aplikace - redakční systémy - webové portály - e-shopy

Služby: - vývoj software - tvorba webových stránek - webhosting - registrace domén

Webdesign - tvorba webových stránek, grafiky - SEO optimalizace.

Výroba architektonických modelů - prezentace a propagace stavebních projektů i konkrétních částí - počítačové vizualizace - 3D grafika.