Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

Společnost IPOS-SOFT spol. s r.o. poskytuje stavebním firmám komplexní informační a řídící systém IPOS využívající provázané zpracování veškerých činností uvnitř stavební firmy ke snižování nákladů s využitím principů procesního nákladového řízení. Informační systém obsahuje výrobní a ekonomickou část, které mohou být dodány i ...

Komplexní IT služby od implementace oborového podnikového informačního systému ERP QAD, poradenství až po systémovou integraci dodávky, zavedení, servis, outsourcing a Servis Desk Produkty a služby: -ERP SYSTÉM QAD Enterprise Applications -plánování podnikových zdrojů -APS-Preactor -EDI/ELEKTRONICKÁ VÝMĚNA DAT/. Komplexní systém ...

Tvorba moderních internetových stránek webdesign, registrace domén, webhosting, internetové stránky, internetové obchod, internetové katalogy

SafeNetworks se zabývá správou a zabezpečením datových sítí, samotných dat, stanic, serverů a ochranou vnějšího rozhraní na nejmodernějších platformách s vysokou kvalitou zkušeností. Pouze komplexní ochranou získáte silný nástroj proti nejnovějším hrozbám z internetu typu Ransomware nebo ztrátě dat.

Služby: - zakázkové programování - příprava žádostí pro dotace - zpracování, vyřizování dotací ze strukturálních fondů z EU a monitoring dotací - vedení, zpracování účetnictví.

Audiovizuální, zvukařské práce. Rozhlasová tvorba. Vydavatelství. Publikační činnost. Vydavatelská činnost: - nízkonákladové tisky - distribuované i do škol. Realizace: - osvětové a informační aktivity. Instalace, tvorba: - vzdělávací moduly on-line - e-learning. Redakční činnost. Fotografické služby. Reklamní služby.

Poradenskou činností v oblasti hardware a software - čištění, oprava a servis výpočetní techniky - instalace operačních systémů, antivirů - realizace počítačové sítě domácí či firemní.

Vývoj, dodávka: - databázový systém Personalistika 5P.

Činnost: - IT outsourcing. Oprava: - počítače, notebooky.

Činnost - software na míru - implementace a zaškolení.

Správa počítačových sítí. Webdesign. Internetové připojení.

Výpočetní a kancelářská technika: - kopírky - multifunkční zařízení. Tvorba aplikací na zakázku: - DeCe HOTEL, DeCe SKLAD, DeCe ÚČTO, restaurace.

Činnost: - tvorba byznys aplikací - internetový marketing - tvorba webové stránky

Vývoj, tvorba: - programy pro osobní počítače třídy PC, platforma MS-Windows

Prodej, servis: -výpočetní a kancelářská technika. -počítačové komponenty -počítače -monitory, tiskárny, náplně do tiskáren -CD a DVD media -spotřební materiál pro PC -PC sítě, komunikační sítě. Řešení počítačových sítí a komunikací.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Automatizované zpracování dat -Poskytování software

Služby: - tvorba webových stránek - servis tiskárny - správu serverů - prodej výpočetní technika

Činnost: - IT služby - správa sítí - prodej, servis HW a SW - tvorba webových stránek - grafika - webhosting Dodávka, montáž, servis: - kamerové systémy - zabezpečovací a přístupové systémy

Činnost: - IT služby - IT outsourcing - webdesign - správa serverů

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií, jako jsou opravy a modernizace počítačů, reinstalace operačních systémů, budování a správa metalických či bezdrátových počítačových sítí. Dále poskytujeme připojení k internetu MBinet v Ústí nad Labem a okolí.

Služby: - tvorba webových stránek - internetové a intranetové aplikace - redakční systémy - webové portály - e-shopy

Služby: - vývoj software - tvorba webových stránek - webhosting - registrace domén

Webdesign - tvorba webových stránek, grafiky - SEO optimalizace.

Výroba architektonických modelů - prezentace a propagace stavebních projektů i konkrétních částí - počítačové vizualizace - 3D grafika.