Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
Hledáte pro Vaši firmu softwarové řešení, které se přizpůsobí veškerým Vašim potřebám? Naše společnost vytváří dokonale propracované podnikové informační systémy HELIOS Green, které jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s firmou Microsoft. V nabídce máme systém HELIOS Green AUTOMOBILY, který je ideální pro autoservisy či prodejce automobilů.
INFO NOVA, s.r.o., podnikové informační systémy
-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Testování, měření, analýzy a kontroly -Reklamní činnost, marketing, ...

Prodej, servis: - výpočetní technika - informační systémy.

Telekomunikace, Eurotel, Contactel. Zastoupení-PALM, PDA-GPS. Elektronický obchod(telefony- příslušenství, kapesní počítače- příslušenství). Výroba, vývoj: -počítače -počítačové hry -software.

Stormware s.r.o. - certifikovaný specialista systému POHODA Autorizovaný prodej a záruční servisní středisko digitálních tiskáren KYOCERA. - PC Lynx a Premio.

Servis a poradenství - výpočetní technika Připojení k internetu

Prodej, servis: - výpočetní technika.

Výroba a správa internetových prezentací

Služby: -komplexní služby v oblasti digitalizace a správy dokumentů -optimalizace tiskového prostředí -skenování dokumentů, zpracování dat, DMS/ECM systém InDMS, OCR systémy, Workflow, archivace, skartace, servis a prodej IT technologií, náhradní plnění.

Prodej - digitální fotoaparáty - počítačové komponenty a sestavy - notebooky - příslušenství - monitory, tiskárny, scannery - produkty V7, GENIUS - CD - R a RW média, minidisc, diskety - čistící prostředky pro PC - stojany a pouzdra na CD síťové prvky INTELLINETprodej a instalace včetně ...

Mladá společnost se sídlem ve Velké Británii. V České republice podnikáme od roku 2013 ze severočeských Teplic. Disponujeme portfoliem služeb, kterému rozumíme. Personálním obsazením reflektujeme profesionální potřeby zaměření společnosti. Díky zkušenostem, získaným našimi odborníky u různých klientů a v různých situacích poskytujeme spolehlivá a ...

Bezpečnost dat Zalohování - data Rekvalifikace - vzdělání

Zpracování - účetnictví mzdy Implementace - podnikové informační systémy Helios Orange Pronájem - účetní software

Tvorba internetových prezentací. Internetové obchody. JAVA aplikace. Aplikace pro mobilní platformy.

Distribude, dodávka, instalace, servis: - účetní program Kosys. Výroba, tvorba: - webové stránky.

Naše služby: - zpracování dat informačních systémů - srovnávání údajů a validace - optimalizace procesů - monitorování a minimalizace emisí VOC.

Výroba, zpracování: - informační grafika - počítačová grafika.

Prodejna: - výpočetní technika - programové vybavení(software).

Naše služby: - prodej, instalace a servis HW a SW - tvorba a zpracování www stránek a prezentací - zprostředkování a zajištění technických, protipožárních a zdravotních dozorů.

Naše služby: - průmyslová automatizace.

Prodej, instalace, servis: -počítačové sítě -telefonní ústředny -monitorovací systémy -mobilní telefony GSM*.

Poskytování software. Automatizované zpracování dat*.