Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

Jsme firma, která se zabývá zaváděním, řízením a koordinací projektů se zaměřením na dodávky strojů, robotů a implementaci softwaru ve strojírenských firmách, vč. implementace robotů.

Realizace a správa kabelových i bezdrátových sítí. Dodávky a servis hardware, dodávky, instalace a aktualizace software, zálohování, obnovu a záchranu dat, odvirování a zabezpečení PC. Digitalizace starých audio nahrávek.

Služby: - programování aplikací - IT poradenství - stavba počítačů

Služby: - správa a úklid nemovitostí Montáž, servis: - zabezpečovací systémy EZS a EPS - přístupové a docházkové systémy - domácí telefony Správa datových sítí.

Společnost SPC solutions, spol. s r.o. se specializuje na kvalifikované řešení v oblasti informační technologie a na trhu se pohybuje již více než dvacet let. Zabýváme se především řešením a systémy ERP, plánováním výroby - proALPHA, vývojem softwarů, výrobou webových systémů a mobilních aplikací. Vždy nám záleží na požadavcích klienta a podle ...

Vývoj, distribuce, prodej software SW**: -CAD systémy pro konstrukci výrobků a úspory materiálů: -v obuvnickém, oděvním, galanterním průmyslu -při výrobě čalounění v nábytkářském nebo automobilovém průmyslu.

Činnost: - správa IT - realizace WIFI sítí - strukturovaná kabeláž.

Dodávka, montáž: - zabezpečovací systémy - kamerové systémy - internetové připojení - služby v oblasti IT.

Služby: - správa počítačových sítí - outsourcing ICT - odvirování PC - opravy hardware - zálohování dat - návrh, realizace datových sítí.

Společnosti PROVIS s.r.o. poskytuje služby v oboru software a informačních systémů. Realizujeme systémy dílenského řízení výroby a jsme jedním z nejvýznamnějších partnerů společnosti Microsoft Česká republika pro oblast strojírenské výroby. Nabízíme systém řízení podniku Microsoft DynamicsTM NAV a systém pro operativní řízení výroby AHP ...

Vývoj, školení, prodej: -software, SW**: -ekonomicko-účetní agendy -podpůrný software zejména pro podnikatelskou sféru -informační systémy -videosystémy na monitorování, střežení objektů s dálkovým přenosem obrazu. Středisko Praha: -MRP-Informatics, spol. s r.o. Praha - Horní Počernice, Náchodská 116/697 ...

Činnost: - průmyslová automatizace - vývoj software v oblasti automatizace, komunikace, bezpečnostních řídících systémů - analýzy výrobních procesů.

Vývoj, distribuce: - informační systémy, elektronické identifikační systémy.

Vývoj, dodávka: - software pro podporu projektování (elektrotechnika, vzduchotechnika, potrubní rozvody) - software ElProCAD, VzProCAD, SunLiS, Wils, Verox, Wdls.

Služby: - vývoj řídících programů - automatizace

Služby: - budování informačních systémů v oblasti životního prostředí - vývoj aplikace, geografické informační systémy

Vývoj, implementace: - informační systémy, software pro oblast stavebnictví.

Společnost eSVS.CZ s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti informační technologie. Dodáváme hardware, software, počítačové sítě a internet. V nabídce máme celou řadu služeb: - administrace sítí - outsourcing - servisní zázemí - EET - technická podpora.

Prodej: - ochranné pracovní prostředky - pracovní oděvy, obuv

Návrhy, projekce, dodávka, montáže, instalace: -řídicích systémů zejména v oblasti CZT*, TZB* a energetice. Inženýrské služby v oblasti řízení, měření a regulace. Aplikační programy řídicích a monitorovacích systémů.

Vývoj a výroba: -pasivních a aktivních radiolokačních systémů - primárních a sekundárních letištních přehledových radiolokátorů - radarových měřičů rychlosti vozidel - jednofázových pulzně řízených zdrojů o výkonu až 5 kW - mobilních stožárů TVS 20 a TVS 30 - vývoj speciálního programového vybavení - služby v oblasti nastavování, ...

Tvorba: - webové stránky - e-shopy - webové aplikace

Podpora zpracování a správy elektro-dokumentace v oblastech průmyslové automatizace, petrochemie, energetiky, kolejové dopravy, instalace budov a speciálních řešení. Elektro-CAD/CAE řešení orientované do různých oblastí silnoproudé elektrotechniky - dodávka SW produktu vč. kompletního poprodejního zázemí (školení, konzultace, databanky ...

Služby: - implementace, konfigurace, školení, konzultace, vedení projektů a podporu uživatelů systémů Microsoft Dynamics NAV a dalších navazujících systému jako jsou Microsoft SQL server, Sharepoint a reportovací nástroje SQL serveru - zpracování datových skladů a reportingových center.