Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

Maloobchod, prodej, oprava, servis: -kancelářské stroje, počítací stroje včetně elektronických zařízení na zpracování dat. Poradenství: -software.

WALACHIA NET - Internetový provider. Služby: -bezdrátového připojení k internetu na Valašsku - vysokorychlostní Internet -budování počítačových sítí: -sítě WAN -servery pro internetové služby -telekomunikační služby.

Redakční systémy - webové stránky postavené na CMS DRUPAL - internetové obchody na PRESTASHOP

Datové centrum MONACO. Provoz datového centra pro externí zákazníky. Služby v oblasti informačních a komunikačních technologií ICT: - server hosting, serverhosting - server housing, serverhousing - SYNOT CLOUD SYNC Virtual data centre. Poskytování profesionálních ICT služeb ostatním společnostem holdingu SYNOT.

Oprava, servis pro domácnosti i firmy: - výpočetní technika: - osobní stolní počítače, notebooky, monitory - digitální technika, digitální zařízení. Školení ovládání počítačové techniky, digitální techniky. Služby: - instalace, nastavení operačního systému - internetové připojení - instalace software, hardware, aplikace - ...

Služby: - poskytování a tvorba zakázkového databázového software pro operační systém Windows: - softwarové aplikace pro malé a střední firmy, živnostníky.

-Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a ...

Dodávky řídících systémů a přístrojového vybavení pro automatizaci průmyslových procesů. Dodávky měřících přístrojů. Prováděcí projekty. Seřízení a uvedení do provozu. Montáž, servis a revize.

Maloobchod, prodej, oprava, servis: -pokladní a skladové systémy -prodej a instalace informačního systému QI -služby v oblasti IT

Prodej, servis: -ekonomický software ABRA. Služby: -administrace lokálních sítí. Vývoj, výroba: -software. Projekce, dodávka: -počítačové sítě. Služby: -poradenství v oblasti internetu -internetové obchody -školení, kurzy, semináře pro firmy, vřejnost -pronájem školicích prostor.

Vývoj, prodej, instalace, dodávka, poradenství: -informační systém pro výrobce a prodejce oken a dveří -vývoj softwaru na zakázku -bezkontaktní docházkový systém. Maloobchod, prodej, dodávka: -výpočetní technika: -kancelářská technika. Služby: -outsourcing.

Výpočty vaček pro soustružnické automaty, počítačové programy na zakázku.

Výroba - www stránky, webdesign - grafický desing - redakční systémy - internetové obchody - zakázkové programování

Prodej, oprava, servis: -hardwarové vybavení. Služby: -správa firemních počítačových sítí. Velkoobchod, maloobchod, prodej: -výpočetní technika, počítače. Tvorba www prezentace (webová stránka), webdesign. Vývoj, prodej, instalace, poradenství: -software: -obchodní informační systém eCompany - zaměřeny na ...

Tvorba a vývoj webových aplikací na míru. Programování e-shopů, www stránek, internetových prezentací. Tvorba databázových aplikací. Služby: -zřízení Internetového obchodu -poradenství v oboru IT.

Tvorba: - digitální prezentace, studie. Projekční činnost: - telekomunikační sítě - stavební projekce - kabelové televize - projekce LAN - základnové stanice GSM.

Prodej, pronájem: - kancelářská technika kopírovací stroje, skartovače, vazače Prodej, pronájem IT: - tiskárny - počítače - notebooky - LCD monitory. Poradenství, konzultace: - software Externí správa sítí.

Webdesign Vývoj - zakázkový software Poradenství - software Outsourcing - administrace sítí, serverů, pracovních stanice Školení zaměstnanců - software

Služby: -DAKART - databázová kartotéka pro školky -Školení počítačových systémů, sítí i uživatelských aplikací -Správa sítí a systémů (od instalace až po údržbu a technickou podporu) -Bezpečnost práce s daty (archivace dat, šifrování dat, bezpečnost a zabezpečení dat) -Bezpečné a nenávratné odstranění dat z datových médií -Operace ...

Projektování, implementace, poskytování, vývoj: -software pro velké podniky i malé firmy -řídících informačních systémů pro výrobní podniky -realizace informačních systémů a programů pro státní instituce, restaurace nebo cestovní kanceláře -správa výpočetních systémů -tvorba aplikací, programů a systémů na zakázku i pro OS Windows ...

Vývoj, distribuce, servis programu EKONOM - účetní a evidenční systém, pro malé a střední firmy. Jednoduché a podvojné účetnictví, mzdy, sklady, maloobchod. Síťové verze . Služby: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví.

Správa IT, kompletní servis. Údržba hardware a software. Správa serverů a počítačových sítí. Vzdálená podpora přiřešení problémů. Servis a poradenství pro domásnosti: - instalace, PC a periferií - odstraňování problémů, odstranění virů - internetové připojení. Tvorba www stránek.

Softwarově-poradenská firma specializující se na oblast Java technologií. Zabýváme se informatikou. Outcoursing, realizace informačních systémů na míru.

Výroba, prodej: -brusné vějířové lamely, hlavy s vějířovými lamelami. Vývoj, dodávka: -software na zakázku. Služby: -vývoj CAD/CAM aplikací pro obuvnický průmysl -tvorba webových stránek - webdesign, webhosting.

Poradenské a servisní služby spojené s dodávkou ekonomického systémového software. Dodávky, prodej: - výpočetní a kancelářská technika. Auditorské služby.