Programování počítačových aplikací v Java, C++ nebo PHP, správa počítačové sítě, hardwarový a softwarový audit, vývoj softwarových aplikací, informačních systémů a programů, licencování patří do velké skupiny počítačových služeb, které můžete využít.

ELEXIM a.s. Nabíjecí stanice pro elektromobily
Společnost ELEXIM a.s. Kroměříž byla založena roku 1999 se 100% českým vlastnictvím. Služby jsou rozděleny do tří divizí a to divize elektromobility, elektrotechniky a speciálních aplikací. Divize elektromobility. Hlavní aktivity jsou nyní zaměřeny na vývoj a výrobu AC nabíjecích stanic. Jsme výrobci českých nabíjecích stanic MyBox, díky ...
Opravy, servis: -televizní příjímače, televize -audiotechnika, rádia, HI-FI věže -videotechnika, videa, video rekordér -domácí elektrospotřebiče -kuchyňské spotřebiče, bílé techniky -satelitní technika. Maloobchod, prodej: -MASCOM, FINLUX. Maloobchod, prodej, realizace, montáž: -satelitní a anténní (antény) techniky -UPC ...

SATTURN HOLEŠOV spol. s r. o. (1992) je významnou rodinnou firmou se sídlem v regionu Zlínský kraj. Oborově působí zejména v oblasti elektronických komunikací a informačních technologií ve spojení s projekty v oblasti ochrany životního prostředí. Nosnými produkty firmy jsou výstavba a provoz datových sítí, infokanál kabelové televize, systémy ...

Ing. Bc. Tomáš Karhan se zaměřuje na průmyslové elektromontáže, informační technologie a správu sítí.

Outsourcing IT: - správa IT infrastruktury. Servis IT. Správa počítačových sítí. Dodávky výpočetní techniky. Prodej, e-shop: - kancelářská technika zn. Dell, Microsoft, VMware - spotřební materiál - tiskárny, monitory.

Nabízíme servis a prodej výpočetní techniky. Dále Vás připojíme k internetu v Kroměříži a okolí Zabezpečíme Váš majetek či firmu pomocí kamerového systému.

Činnost: - správa IT - realizace WIFI sítí - strukturovaná kabeláž.

Podpora zpracování a správy elektro-dokumentace v oblastech průmyslové automatizace, petrochemie, energetiky, kolejové dopravy, instalace budov a speciálních řešení. Elektro-CAD/CAE řešení orientované do různých oblastí silnoproudé elektrotechniky - dodávka SW produktu vč. kompletního poprodejního zázemí (školení, konzultace, databanky ...

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, montáž internetu, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály

Prodej, servis: -výpočetní technika -software -EET pokladny -doplňky -mobilní telefony.

Vytváříme mobilní aplikace na míru, aplikace pro mobily a aplikace pro tablety (Android aplikace, iOS aplikace, Windows Phone aplikace). Programujeme ERP systémy a vyvíjíme software pro státní správu.

Činnost: - tvorba webových aplikací - webhosting - čištění, údržba počítačů.

Vývoj: -software na zakázku Webdesign a tvorba webových stránek: - vývoj redakčního systému MAGNOLIA. Zákaznická podpora, servis a poradenství.

Inženýrská a majetkoprávní činnost při přípravě staveb včetně staveb liniových. IT služby: - licencovaná vzdálená správa serverů i stanic - mobilní a webové aplikace na míru - internetové prezentace - výstavba a údržba pc sítí - dodavatel hardware.

Služby v oblasti informační technologií: - preventivní prohlídky počítače - vyčištění PC od prachu, kontrola operačního systému a pevného disku včetně výměny chladící pasty - projekce a realizace počítačových sítí - monitoring a správa PC sítí - implementace a integrace operačních systémů na platformách Linux a Microsoft - ...

Vývoj, prodej: - ekonomický software pro DOS, Windows - zakázkový software - software pro internet.

Programování, výroba, zavádění software pro potravinářskou výrobu: -pekárny, cukrárny, zpracovatelé masa, řeznictví, uzenářství, výrobny lahůdek -software pro výrobu, expedici, sklady -software pro maloobchodní prodej (pokladní systémy).

Služby: -webdesign - tvorba www stránek -grafické práce -SEO optimalizace vyhledávačů.

Služby: - Poradenství v oblasti IT - Služby sítě internet - Marketing a strategické plánování - Dotační poradenství - Implementace informačních systémů - Výstavba sítí a sítově služby - Daňové poradenství - Vedení účetnictví přes internet - Reklamní a propagační služby.

Vývoj, prodej, instalace, dodávka, poradenství: -informační systém pro výrobce a prodejce oken a dveří -vývoj softwaru na zakázku -bezkontaktní docházkový systém. Maloobchod, prodej, dodávka: -výpočetní technika: -kancelářská technika. Služby: -outsourcing.

Tvorba a vývoj webových aplikací na míru. Programování e-shopů, www stránek, internetových prezentací. Tvorba databázových aplikací. Služby: -zřízení Internetového obchodu -poradenství v oboru IT.

Služby: - optimalizace pro vyhledávače - poradenství v oblasti SW a HW - audity webových stránek - webhosting - registrace do katalogů

Návrhy a realizace: -průmyslová automatizace pro - dřevařský průmysl, zdravotnictví, zdravotnictví, parkovací systémy, logistika skladu -čárové kódy -snímání SPZ/RZ -parkovací systémy -inventury -vrátnice.

Dodávka: -počítačové sestavy -počítačové sítě -monitory LCD -ekonomický software -software na zakázku -notebooky ACER -tvorba www.stránek, internet. Prodej: -počítačové doplňky.

Služby: -virtuální prohlídky -moderní webové stránky -fotografická činnost.