Využijte poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, investic, vzdělávání, kariéry, personalistiky nebo při změně zaměstnání. Nechat si poradit můžete i při zájmu o financování ekologického vytápění nebo při získávání dotací nejenom na ekologické stavby.

Služby: - vytváříme a implementujeme změnové programy, formou školení, řízení a rozvoje všech manažerů - personální Outsourcing - koučink - školení a trénink pro střední a liniový management

Česká agentura na podporu obchodu. Naším posláním je zvýšit exportní výkonnost a konkurenceschopnost českých firem na zahraničních trzích.

Služby: - podnikatelské poradenství - finanční a ekonomické analýzy - hodnocení investičních projektů - procesní audit

Činnost: - fyzioterapie - psychosomatika - čchi-kung, tai-či.

Služby: - managerské poradenství - vzdělávání.

Služby: - psychoterapie - aromaterapie - arteterapie - masáže - taneční terapie - výtvarný ateliér.

Počítačové služby Prenájom hnuteľných vecí Reklamné a marketingové služby Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom Kúpa tovaru na ...

Naše společnost se zaměřuje na široký soubor činností, které v sobě zahrnují sofistikované návrhy bezpečnostních systémů včetně specifikace konkrétních výstupů a užitných vlastností pro zákazníka. Návrh a řízení procesů Dokážeme odborně definovat firemní procesy a postupy, které vám zajistí specifikaci klíčových činností a technologií, ...

Služby - oceňování nemovitostí, zpracování znaleckých posudků - inženýrská činnost a stavební činnost - facility management, efektivní snížení nákladů, vedení účetnictví - property management, plánování investičních záměrů.

Služby: - dotační poradenství - příprava strategických a rozvojových dokumentů pro municipality (strategické plány měst a obcí) - stavební projekce

Poradenské a konzultační pracoviště provádějící zatřiďování do statistických klasifikací (SKP, CZ-CC, CZ-CPA, HS/CN) pro účely stanovení sazeb DPH a odpisování HIM. Vydavatelství, prodej: -statistické klasifikace a číselníky. Poradenství, konzultace: -klasifikace výrobků, výkonů, prací, služeb.

Služby: - organizace veřejných zakázek.

Činnost: - poradenské služby v oblasti systémů řízení, zavádění procesních modelů, posuzování a prohlašování shody výrobků a expertní posuzování.

Služby: - externí bezpečnostní poradce pro přepravu nebezpečných věcí po silnici (ADR) a po moři podle IMDG-CODE.

Poskytování poradenství a firemního vzdělávání v oblastech prodeje či řízení a zákaznických služeb. Pořádání kurzů a seminářů.

Poradenstvví v oblasti HR, nastavování systémů odměňování a benefitů, výkoností bonusy. Průzkumy odměňování. Vysílání zaměstnanců do zahraničí.

Denní rehabilitační stacionář pro mentálně a tělesně postižené děti a mládež.

Služby: -psychologické poradenství -soukromý psycholog -psychologická diagnostika -psychoterapie.

Lidské zdroje. IT řešení. Personální služby. Pobočka: Václavské náměstí 806/602 Nové Město 110 00 Praha 1

Služby: - manažerské poradenství

Projektové manažerské služby. Skupina ARCADIS patří ke světové špičce v oblasti: - řízení stavebních projektů - souvisejícího poradenství investorům - ochrany životního prostředí v oblasti výstavby, - poradenství, supervize a průzkum v inženýrských stavbách, především v geotechnice, zakládání staveb, podzemních stavbách, atd..

Administratívne služby Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3, 5 t vrátane prípojného vozidla Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému ...