Evropské dotace mohou podpořit vaše plány. Specializované firmy vám pomohou se zhodnocením plánu, sepsáním žádosti o dotaci, administrativou a správou i analýzou dotačních příležitostí. Nechejte si pomoci a získejte evropskou, státní nebo krajskou dotaci.

Poradenství v oblasti energetických úspor nebo dotací z EU (IROP, OPŽP, OPPIK) i dotací ze státního rozpočtu ČR (Nová zelená úsporám, Kotlíková dotace, Dešťovka).

Veškerá stavební činnost. Práce a agenda: - Zelená úsporám.

Služby: - dotační činnost - marketing - reklama - vzdělávání - stavební projekce

Konzultační, poradenská činnost: - dotace z fondů EU - dotace ze statní rozpočtu - žádosti o podporu - investiční dozor - výběrová řízení - technický dozor investora

Poradenské služby - získávání finančních prostředků z fondů EU - řízení projektů.

Služby: - dotační poradenství - administrace žádosti o dotaci.

Grantové poradenství pro programy Evropské unie a pro národní typy dotačních titulů. Zajištění dotačního poradenství v oblasti průmyslu, zemědělství, veřejné správy a jiného neziskového sektoru. Návrh vhodného řešení pro získání finančních prostředků z EU a následná realizace schválené projektové žádosti.

Provádíme zateplení budov a panelových domů, čištění řas a plísní ze zateplených fasád, ochranné nátěry, antigraffiti. Mícháme probarvené omítky a barvy. Prodáváme sanace zdiva, fasádní nátěry KEIM a systémy i produkty KEIM, Visco, Baumit, Profi baustoffe, Wurth, Topstone, Quick-mix, Tubag.

Služby při přípravě, financování a realizaci projektů financovaných z národních nebo evropských fondů a dotací. Agentura také zajišťuje funkci destinačního managementu rozvoje cestovního ruchu a nabízí podnikatelům a dalším organizacím spolupráci při rozvíjení turistické nabídky na Hranicku.

Poradenství - získávání dotací z EU Investiční záměry Inženýrská činnost - monitoring projektů - výběrové řízení na dodavatele Projekční činnost

Zpracování - průkazy energetické náročnosti budov -kontroly - energetické audity - služby v oblasti získávání dotací.

Zateplování - fasády - panelové domy - ZELENÁ ÚSPORÁM Stavební činnost, výstavba: - domy na klíč Klempířské prácevýstavba - střechy na klíč

Financování projektů. Podnikatelské plány. Dotační programy. Dotace pro firmy.

Poradenská činnost v oblasti norem ISO. Poradenská činnost v oblasti dotačních programů EU. Poradenská činnost v oblasto organizace a řízení firem.