Evropské dotace mohou podpořit vaše plány. Specializované firmy vám pomohou se zhodnocením plánu, sepsáním žádosti o dotaci, administrativou a správou i analýzou dotačních příležitostí. Nechejte si pomoci a získejte evropskou, státní nebo krajskou dotaci.

Dotační poradenství - zpracování a registrace žádosti o dotaci - energetické audity, energetické průkazy budov - správa a administrace již získaných dotací.

Služby: - firemní dotace - dotace z EU - finanční poradenství.

Zařizování dotací z dotačních titulů fondů Evropské unie EU Stavební práce Vodohospodářské stavby - projekty - rybníky Protierozní ochrana Projekce - kanalizace - vodovody - přípojky - čistírny odpadních vod (ČOV.

Služby: - poradenská firma -odborné v oblasti dotačního poradenství -dotační management -revitalizace alejí stromů -poradenství životního prostředí.

Služby - administrace veřejných zakázek, dotací a koncesních řízení - investiční poradenství a vzdělávání - technický dozor investora.

Služby: - dotace - zajištění úvěru či leasingu.

Služby: -poradenství v oblasti zpracování žádostí o dotace z EU.

Neziskové občanské sdružení konzultantů. Služby: -komplexní služby v oblasti managementu kvality, ekologie, bezpečnosti práce a potravin -zpracování projektů pro čerpání strukturálních fondů EU a jiných odborných činností podporujících podnikatelskou úspěšnost -školení -vyhledání vhodných strukturálních fondů vyhlášených EU

Služby: -dotační poradenství od A do Ž -energetické audity, poradenství v energetice a v oblasti obnovitelných zdrojů -výběrová řízení a centrální nákupy -projektové řízení a projektový management -EU affairs – problematika vztahů s EU -daně, finance a účetnictví.

Dotace z EU zprostředkovává dotace pro začínající podnikatele, stávající podnikatele, začínající mladé zemědělce, stávající zemědělce a obce do 500 obyvatel. Dotace z EU nabízí komplexní servis v rámci vyřízení dotace. Dotace z EU se dále zabývají vyřizováním dotací na pěstování energetické rostliny Japonský topol. Dotace z EU mají vysoké procento ...

Patříme mezi nejlevnější e-shopy působící v oboru topení a vybavení koupelen: -poskytujeme nadstandartní služby -možnost čerpání dotací ZELENÁ ÚSPORÁM -máme nejlevnější dopravu s možností dopravy zdarma viz. doprava -máme velké zkušenosti s instalací výrobků, u prodávaných výrobků provádíme i montáž, proto jsme Vám schopni pomoci s výběrem -v ...

Služby: -zprostředkujeme a zařídíme dotace z EU -dotace je možné získat nejen pro začínající podnikatele, ale i pro začínající zemědělce, fungující zemědělce a dotace pro obce.