Díky personálnímu poradenství se naučíte, jak správně napsat životopis, jak sepsat motivační dopis, jak hledat efektivně práci a jak uspět na přijímacím pohovoru. Nepodceňte hledání práce a nechejte si odborně poradit, úspěch vás následně nemine.

Zprostředkování zaměstnání. Personální agentura.

Personálně - poradenská agentura. Poskytovatel personálních služeb a zprostředkování práce (stálá zaměstnání, dočasné úvazky, brigády). Sídlo společnosti: - Na poříčí 1079/3a, Praha 1 - Nové Město.

Nabízí: -dopravně psychologické vyšetření řidičů - zprostředkování a psychologický výběr zaměstnanců - vzdělávání a rozvoj zaměstnanců - psychologické a personální poradenství - profesní psychodiagnostika zaměstnanců, řidičů z povolání - kraniosakrální terapie. Provozovna: Průmyslová 493 Pardubice

Mezinárodní personálně poradenská společnost poskytující služby executive search, personálního auditu a coachingu. Zabýváme se obsazováním pozic středního a top managementu. Jsme zakládajícím členem nadnárodní skupiny AltoPartners, která sdružuje nezávislé executive search společnosti a působí v 31 zemích světa.

Společnost pro rekvalifikace, outplacement a personální poradenství.

Služby v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. Zaměření především na assessment. (Assessment centre, Development Centre, 360° zpětná vazba, průzkumy spokojenosti, mystery shopping, psychodiagnostika, diagnostika klíčových kompetencí) a development (individuální koučink, týmový koučink, conselling, field assistance, sebezkušenostní ...

Zprostředkování kvalifikovaných OSVČ všeho druhu.

RYCHLÁ JEDNORÁZOVÁ PRÁCE: - montáž nábytku, doplňování zboží v obchodních řetězcích, úklidové služby, roznášení letáků, vykládání kamionů, ... - zajištění studentů SŠ a VŠ, popřípadě žen na mateřské dovolené KRÁTKODOBÁ PRÁCE: - práce na několik po sobě jdoucích dní při problémech se stavem kmenových zaměstnanců - administrativa, pomocné ...

Pracovní a personální agentura. Největší ryze česká pracovní a personální agentura zajišťující: -kompexní služby v oblasti outsourcingu pracovní síly -více než desetiletá zkušenost -vysoká znalost trhu práce a hustá síť agenturních poboček pokrývající celé území České republiky a Slovenska umožňují poskytnout ...

Pracovní agentura: -zajišťování: -trvalé a operativní řešení nedostatku pracovních sil -dokonalá znalost trhu práce -k dispozici síť poboček po celé ČR a SR -rozsáhlá databáze pracovních sil -profesionální přístup -brigády-průmysl, zemědělství, služby -chmelové brigády. Personální agentura: -vyhledávání a výběr ...

Pracovní agentura: -zajišťování: -pomocné pracovní síly-průmysl, zemědělství, služby -brigády-průmysl, zemědělství, služby -chmelové brigády. Personální agentura: -vyhledávání a výběr pracovníků pro české a zahraniční firmy.

Pracovní a personální agentura. Zprostředkování: - práce, zaměstnání, brigády.

Služby v oblasti personálního a organizačního rozvoje. Poradenství, semináře, školení, kurzy: -rozvoj podniku -rozvoj managementu -rozvoj týmů -rozvoj služeb -řízení lidských zdrojů -učící se organizace -coaching. Firma je partnerem United Change Comapanies.

Pracovní agentura. Personální služby. Personální poradenství Zprostředkování - nabídky práce, volná pracovní místa pro nezaměstnané.

Ekonomicko - manažerské poradenství, personální poradenství a zprostředkování.

Účetní kancelář. Vedení účetnictví a daňové evidence. Personalistika, vedení mezd. Vedení účetnictví neziskových organizací.

Poradenské služby v oblasti Systému řízení kvality, Zavádění a dohled QMS Příprava na certifikační Řešení nápravných opatření Zastupování zákazníka, dodavatele Audity systému, procesu, výroby Školení auditorů

Vzdělávání firemní: -otevřené, v rámci DVPP -personální poradenství a rekvalifikační kurzy. Další ooblasti: -mediace, alternativní řešení konfliktů a složitých životních situací ( rozvody, péče o děti, spotřebitelské a obchodní spory) -sázkové kurzy -rekvalifikační programy -semináře a kurzy pro školy -firemní školení -mentoring.

Vzdělávání firemní: -otevřené, v rámci DVPP -personální poradenství a rekvalifikační kurzy. Další ooblasti: -mediace, alternativní řešení konfliktů a složitých životních situací ( rozvody, péče o děti, spotřebitelské a obchodní spory) -sázkové kurzy -rekvalifikační programy -semináře a kurzy pro školy -firemní školení -mentoring.