Díky personálnímu poradenství se naučíte, jak správně napsat životopis, jak sepsat motivační dopis, jak hledat efektivně práci a jak uspět na přijímacím pohovoru. Nepodceňte hledání práce a nechejte si odborně poradit, úspěch vás následně nemine.

Služby: - poradenství a administrace při realizaci výběrových řízení, tak při čerpání dotací - vydavatelství inzertní noviny TIP INZERT - pořadatelská činnost

Pracovní portál pro Plzeňský kraj. Nabízíme prověřené pracovní nabídky od našich klientů. Pouze solidní nabídky. Registrace zdarma. Pracovní pozice nejen pro Plzeň! Nejaktuálnější nabídka pracovních pozic z okolí Vašeho bydliště. Práci přímo pro Vás, hledáme Za Vás! Pomáháme absolventům najít vhodné zaměstnání.

Personální agentura: - krátkodobé i dlouhodobé zapůjčování pracovníků ve strojírenské profesi - vyhledávání a výběr zaměstnanců - zprostředkování zaměstnání.

Pracovní - personální agentura. Služby: -personalistika: -recruitment, consulting -výběr, zajištění stálých zaměstnanců -temporary help: -brigádníci, pracovníci, studenti, hostesky pro dočasnou výpomoc -burza práce.

Služby: - poradenství při vytváření pracovních míst jejich vyhledávání a vytváření - výstavy, přednášky - organizování společenských, sportovních a kulturních aktivit - provozování klubových zařízení, zájmových kroužků

Služby: - projektové, dotační poradenství, - Univerzita vědomého života, - vzdělávací kurzy, - přednášky, - poradenství (personalistika, mezilidské vztahy, úvěrové..), - masáže.

Personální agentura. DP WORK s.r.o. je společnost působící v celé České republice, zajišťuje: - komplexní personální služby (Temporary Help – poskytování lidských zdrojů dlouhodobě i krátkodobě, Recruitment, personální poradenství aj.) - outsourcing služeb. Společnost DP WORK s.r.o. je držitelem rozhodnutí Ministerstva práce a ...

Personální poradenství, Executive Search.

Personální poradenství. Služby v oblasti vyhledávání především vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti..

Personální poradenství pro zaměstnavatele a uchazeče o zaměstnání.

PERSPEKTIVA CZ, s. r. o. je personální agentura, specializovaná na vyhledávání a výběr zaměstnanců v oblasti informačních a komunikačních technologií. Společnost vznikla v roce 1996 jako první agentura tohoto typu v ČR. Mezi svými referencemi má i rozsáhlé recruitment projekty, kdy se jednalo řádově o stovky nově přijatých zaměstnanců v ...

INSTITUT PERASPERA. Personální poradenství nábor, hodnocení a rozvoj zaměstnanců organizování assessment center a development center individuální a týmové koučování. Kariérové poradenství. Individuální koučování.

Vyhledávání manažerského talentu pro vaši firmu. Naše divize přímého vyhledávání pro vás vyhledá odborně způsobilé kandidáty do otevřených manažerských pozic. Poradenství v oblasti HR Pomáháme našim klientům s mapováním, zaváděním a zefektivňováním HR procesů, a to zejména procesu řízení pracovního výkonu, kariérního rozvoje, rozvoje lidí, ...

Školení - obchodní a manažerské dovednosti Vyhledávání kvalifikovaných kandidátů - personálního poradenství

JRS, spol. s r.o. poskytuje účetní a personální poradenství. Služby - účetní a daňové poradenství - personální a mzdové poradenství.

Personální poradenství: - vyhledávání, výběr řídících pracovníků - assessment center

Personální, pracovní agentura. Zprostředkování práce. Poradenství. Poskytované služby: - Personal Recruitment - Executive Search - Temporary Help - Temporary Employment - Outsourcing - Try & Hire - Payroll. Zajišťujeme veškerý personál od dělníků přes administrativní pracovníky, střední management až po top management - ...

Opracování odlitků a povrchové úpravy: - tryskání - broušení - základování Ocelové odlitky, odlitky z barevných kovů. Balení a logistika Zprostředkování - nabídky práce, pracovní místa, zaměstnání.

Kompletní vízový a zaměstnanecký servis pro cizince.

Služby: - organizační a ekonomické poradenství - marketing - personalistika - realitní činnost

Služby: - personálně psychologické a manažerské poradenství