Díky personálnímu poradenství se naučíte, jak správně napsat životopis, jak sepsat motivační dopis, jak hledat efektivně práci a jak uspět na přijímacím pohovoru. Nepodceňte hledání práce a nechejte si odborně poradit, úspěch vás následně nemine.

Společnost Pons Consulting s.r.o. byla založena roku 1998. Firemní filozofie vychází z podpory zaměstnanců na straně jedné a zaměstnavatelů na straně druhé. Svou strategií v podobě vlastních personálních a obchodních metod zajišťuje maximální výsledek pro všechny zúčastněné subjekty. Společnost Pons Consulting s.r.o. zajišťuje prostřednictvím ...

INSTITUT PERASPERA. Personální poradenství nábor, hodnocení a rozvoj zaměstnanců organizování assessment center a development center individuální a týmové koučování. Kariérové poradenství. Individuální koučování.

Opracování odlitků a povrchové úpravy: - tryskání - broušení - základování Ocelové odlitky, odlitky z barevných kovů. Balení a logistika Zprostředkování - nabídky práce, pracovní místa, zaměstnání.

Pracovně-personální agentura: -recruitment, consulting -výběr zaměstnanců, pracovní leasing -personální poradenství -pracovní poradenství -pracovní agentura -zajištění brigádníků -pracovníci pro dočasnou výpomoc -studenti VŠ a SŠ pro nárazové práce -studentský servis-burza práce -hostesky, promotérky.

Personální služby, školení, metody a technologie v oblasti: -přijímání a hodnocení pracovníků -efektivní nástroje pro hodnocení a výběr zaměstnanců -poskytujeme rychlé, účinné, jisté a přesné rady při přijímání nových pracovníků -testy uchazečů pro přijímaní do zaměstnání -testování pro interní potřeby.