Díky personálnímu poradenství se naučíte, jak správně napsat životopis, jak sepsat motivační dopis, jak hledat efektivně práci a jak uspět na přijímacím pohovoru. Nepodceňte hledání práce a nechejte si odborně poradit, úspěch vás následně nemine.

Společnost zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů. HR OUTSOURCING (OUTSOURCING PERSONÁLNÍCH ČINNOSTÍ) - servis v jakékoli oblasti řízení lidských zdrojů - vhodný převážně pro společnosti, kde by stavba vlastního personálního oddělení byla finančně a časově náročná a u společností, které vstupují na trh a ...

Agentura práce, personalistika: - outsoursing personálních procesů - kontrola, revize provozních a logistických procesů.

LUTO Automotive je společnost působící v oblasti personalistiky a lidských zdrojů, která svým klientům poskytuje komplexní personální služby.

Poradenství, konzultace, vzdělávání: - firemní vzdělávání - výběry a hodnocení zaměstnanců - analýzy spokojenosti zaměstnanců - výběrová řízení - teambuilding - mediace konfliktů - řešitelské workshopy

Personální agentura: - krátkodobé i dlouhodobé zapůjčování pracovníků ve strojírenské profesi - vyhledávání a výběr zaměstnanců - zprostředkování zaměstnání.

Personální poradenství. Služby v oblasti vyhledávání především vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti..

Služby: - výběr pracovníků - výstavba celých pracovních týmů - vzdělávací aktivity - personální audit - kurzy.

Au-pair agentura Au-pair pobyty v Rakousku a Německu

Personalistika: - recruitment, consulting - výběr zaměstnanců, pracovní leasing - personální poradenství . Temporary help: - zajištění brigádníků - pracovní výpomoc, work agency - studenti VŠ a SŠ pro nárazové práce.

Nabízí: -dopravně psychologické vyšetření řidičů - zprostředkování a psychologický výběr zaměstnanců - vzdělávání a rozvoj zaměstnanců - psychologické a personální poradenství - profesní psychodiagnostika zaměstnanců, řidičů z povolání - kraniosakrální terapie. Provozovna: Průmyslová 493 Pardubice

Region Severní Morava NÁHRADNÍ PLNĚNÍ PRO FIRMY - ZPS PERSONÁLNÍ AGENTURA - AGENTURY Zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností, to znamená, že veškerou činnost provedenou organizací s využitím těchto zaměstnanců pro zákazníka se započte pro účely výpočtu povinného odvodu do státního rozpočtu Jsme ...

Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků

Služby: - personálního poradenství a realizací výběrových řízení.

Vzdělávací a poradenské sdružení: - personální poradenství - individuální coaching managerů - outdoor training. Vzdělávací činnost: - řízení lidských zdrojů - strategický management - rozvoj zaměstnanců - obchodní dovednosti a marketing.

Strategické plánování: -analýza SWOT -strategické vnitřní zdroje firmy -vize firmy -strategický cíl a plán. Řízení lidských zdrojů: -personální plánování -výběr zaměstnanců -rozvoj manažerů -hodnocení zaměstnanců.

Služby: - zprostředkování zaměstnání v České republice občanům států Evropské unie. Poskytování služeb. Pohostinství. Školící činnost - rekvalifikace.

Poradenství a konzultace - výběrová řízení - kompletní příprava a organizace výběrových řízení, konkurzů a assessment centre včetně návrhu inzerce - zjišťování míry sledovaných osobnostních rysů, vlastností, schopností a dispozic pro výkon dané funkce za použití standardizovaných testových baterií a psychologických postupů - ...

-Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Ubytovací služby -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Poskytování ...