Díky personálnímu poradenství se naučíte, jak správně napsat životopis, jak sepsat motivační dopis, jak hledat efektivně práci a jak uspět na přijímacím pohovoru. Nepodceňte hledání práce a nechejte si odborně poradit, úspěch vás následně nemine.

Lidské zdroje, Poradenství, Management Lidské zdroje: Vyhledáme a vybereme pro Vás pracovníky na obvyklé, specializované i obtížně hledatelné pracovní pozice včetně přímého oslovení (Executive Search). Poradenství: Umíme poradit při vytváření strategií, plánování i realizaci nových podnikatelských aktivit. Pomůžeme Vám určit přijatelné ...

Nabízíme poradenství a služby v oblastech: - firemní školky - zprostředkování hlídání dětí - eldercare a péče o starší a nemohoucí - v obtížných životních situacích - vyladění soukromého a profesního života. Naše služby Vám pomohou udržet si zaměstnance, posílit jejich motivaci a zvýšit jejich efektivitu. SILNÝ PARTNER PRO ...

Pobočka: -Školská 32, Praha 1, tel: 222233118 Služby: Personalistika -recruitment, consulting -výběr zaměstnanců, pracovní leasing -personální poradenství -pracovní poradenství -pracovní agentura -nábor, brigáda, brigádníci, zaměstnanci -práce, zaměstnání, pracovní místo, job, pohovory Temporary help ...

Recruitment - Vyhledání zaměstnanců do trvalého pracovního poměru. Zaměřujeme na nezveřejněný trh práce včetně přímého oslovení, kandidáty tedy hledáme a neomezujeme se na prohledávání databází na internetu. Kariérové služby - Testování, Hodnocení pracovníků, Rozvojové plány, Tréninky, Koučink, Outplacement. Projekty a poradenství - ...

Agentura práce poskytující komplexní služby v oblasti lidských zdrojů od leasingu, dělnických pozic až po výběr vrcholového managementu. Kontaktní údaje Adresa: ...

Zprostředkováváme zaměstnání občanům Slovenska, Polska, Bulharska, Mongolska a Vietnamu na území České i Slovenské republiky.

Personálně-poradenská společnost. Vyhledávání mamažerů a kvalifikovaných odborníků v oblastech bankovnictví, průmyslu, výzkumu, moderních technologií, energetiky.

Personální agentura MAJORA působí v oblasti personálního poradenství od roku 1996.

Personální poradenství a služby pro podnikatele i veřejnou správu. Personální řízení a personální postupy. Vedení personální agendy. Vedení mzdové agendy. Daně z příjmů ze závislé činnosti. Sociální pojištění - příspěvky zaměstnavatelů a zaměstnanců. Zdravotní pojištění - příspěvky zaměstnavatelů a zaměstnanců.

Zprostředkování letních brigád v USA a ve Velké Británii po celý rok. Jde o pomocné práce v národních i zábavních parcích, hotelech, restauracích, obchodech či na letních táborech.

Contract Administration (CA) Současnou pozici na trhu budujeme již od roku 1996, patříme k úzké skupině předních firem poskytujících specializované služby Business Process Outsourcing (BPO) v oblasti správy personální a mzdové agendy.

Personálně-vzdělávací společnost se zaměřením na účetní, ekonomické, obchodní a administrativní obory. PERSONÁLNÍ PORADENSTVÍ.

Nabídka služeb v oblasti personálního poradenství, vyhledávání vyššího a top managementu v různých oblastech.

Personálně - poradencká agentura: - výběr a vyhledávání zaměstnanců - personální audity - psychologická diagnostika pro pracovní účely.

Personální poradenství: -kvalifikační kurzy

-finanční poradenství -personální poradenství

Personálně poradenská společnost specializovaná na výběr vhodných kandidátů pro střední a vyšší management.

TAKT – poradenství a konzultace, a.s. Frenštát pod Radhoštěm náměstí Míru 7 Analýza firemního potenciálu: - personální audit firmy - globální energetická determinace - globální hodnotová orientace. Zákaznický expertní systém (průzkumy): - politické strany - marketingová oddělení firem - firmy - města. Konkursní ...

Jsme personálně - poradenská společnost s téměř desetiletou zkušeností v oblasti vzdělávání firem a personálního poradenství.

Činnost: - personální agentura - ekonomické poradenství