Jazyková bariéra je díky překladatelství a tlumočení překonána. Překladatelské služby zajišťují překlady textů, přímé překlady, technické a odborné překlady, právní překlady nebo soudní překlady. Tlumočení může být simultánní, konsekutivní nebo doprovodné.

-Pronájem a půjčování věcí movitých -Zasilatelství a zastupování v celním řízení -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a ...

Poskytuji doučování němčiny, překlady němčiny, korekturu němčiny a zprostředkování Kindergeld. Online kurz němčiny je vhodný pro každého.

Překlady z angličtiny do češtiny - Technické překlady v oborech audio-video, elektronika, elektrotechnika. - Graficky věrné překlady PDF dokumentů přímou úpravou v PDF editoru. - Tvorba a lokalizace PDF návodů dle předlohy. - Grafické a technické zpracování PDF v rámci překladu zdarma. - Smluvní ceny.

Překlady a tlumočení v německém a ruském jazyce - technická oblast, ekonomie, historie, cestovní ruch, sport, obchod a další.

Naše činnost: - webdesign - výroba www stránek - překlady z/do NJ

Činnost: - statika a projekce staveb - překladatelství stavebně-technických textů do NJ

Výuka-cizí jazyky: -firemní kurzy-celá ČR -kurzy pro veřejnost -individuální výuka -Skype výuka -online testování jazyka -výuka s rodilým mluvčím -příprava na mezinárodní zkoušky -jazykový audit. Překlady z/do 102 jazyků: -albánština, angličtina, arabština, barmština, bosenština, bulharština, čínština, dánština, ...

Služby: - jazykové korektury - úpravy textů - tvorba textů - provozování e-mailových informačních a zákaznických linek.

Služby: -překladatelská činnost včetně soudního razítka -tlumočnická činnost.

Služby: - překlady - právní, ekonomické, technické, audity, atp. (běžné i soudně ověřené), anglický, ruský, německý, francouzský, maďarský jazyk. - tlumočení.

Výuka, kurzy: - anglický jazyk, angličtina Překladatelské služby: - z angličtiny do češtiny - z ruštiny do češtiny.

Služby - překladatelské služby - překlady a tlumočení německého jazyka.

Kurzy, výuka: - anglický jazyk. Překladatelské, tlumočnické služby: - angličtina.

Výuka, kurzy: - angličtina Služby: - překlady, tlumočení Kancelář, učebny: Na Burince 339, Sušice

Projekce, dodávka, montáž: - vzduchotechnika, klimatizace - plynovody (domovní, průmyslové) - vytápění - měření, regulace.

Překladatelská a tlumočnická činnost - tlumočnice a překladatelka anglického jazyka - jazykové korektury.

Překladatelské a tlumočnické služby: - překlady z/do bulhraštiny - tlumočení z/do bulharštiny - korektury textů.

Překladatelská a tlumočnická činnost: - překlady z/do angličtiny - překlady z/do francouzštiny. Jazykové kurzy: - výuka angličtiny - výuka francouzštiny.

Překladatelské a tlumočnické služby: - překlady z/do němčiny - překlady z/do francouzštiny - soudní překlady - tlumočení - francouzský a německý jazyk. Výuka jazyků: - němčina, francouzština, angličtina.

Překlady a tlumočení - překladatelské a tlumočnické služby do anglického nebo německého jazyka.

Překladatelská činnost - překlady do němčiny i z německého jazyka. Výuka německého jazyka.

Německé centrum poskytující kurzy němčiny a češtiny pro cizince, překladatelský a tlumočnický servis a grafologické služby.

Služby - personální poradenství - překlady a tlumočení - tréninkové kurzy pro manažerské dovednosti.