Jazyková bariéra je díky překladatelství a tlumočení překonána. Překladatelské služby zajišťují překlady textů, přímé překlady, technické a odborné překlady, právní překlady nebo soudní překlady. Tlumočení může být simultánní, konsekutivní nebo doprovodné.

Právní překlady čeština/angličtina. Zpracované ve výborné kvalitě založené na pečlivosti a dlouholeté praxi. Spolehlivost, pružnost, znalost kontextu.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Ubytovací služby -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy -Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží -Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží -Přípravné a ...

Překlady dokumentů a textů - technické, marketingové překlady.

Překlady, tlumočení: - francouzština, němčina, ruština

Překlady do angličtiny: - specializace na vysoce odborné překlady v oblasti ekonomiky a marketingu.

Služby - design, tisk, publikování - marketing, reklama a branding - překlady - copywriting - produkce - školení a poradenské služby.

Služby: - překlady z anglického a německého jazyka do češtiny a naopak - tlumočení z anglického a německého jazyka - výuka a doučování angličtiny a němčiny pro skupiny i jednotlivce

Překlady a tlumočení mezi češtinou a angličtinou od roku 1997. Krom klasických překladů nabízím také titulkování videoprezentací i lokalizaci webových stránek (přímo v .html, .php aj.) Hlavními obory jsou obchod, komerční smlouvy, přímý marketing, HR, kosmetika, potravinové doplňky, zdraví, lidská práva aj.

Nabídka tlumočení a překladů. Jsem členem Komory soudních tlumočníků ČR, překládám a tlumočím v oblastech souvisejících se soudním jednáním, obchodní texty, technickou literaturou z a do maďarského jazyka.

Sloužby: - překlady textů všech druhů z/do angličtiny - korektury

Služby: - pořádání výstav a prodejních akcí - výuka jazyků, překlady, tlumočení

Jazyková škola: - firemní kurzy - kurzy pro veřejnost - studijní pobyty v zahraničí. Překlady a tlumočení.

Jazykové kurzy angličtiny: - kurzy na míru, včetně firemních kurzů - individuální hodiny - jazykové kurzy pro děti. Překladatelské služby.

Jazykové kurzy angličtiny: - pro samouky - pro cestovatele - skupinové kurzy - firemní kurzy. Překlady dokumentů - soudní překlady: -matriční dokumenty - právní a soudní listiny - výpisy z rejstříků a registrů - vysvědčení, diplomy a osvědčení - účetní a daňové dokumenty - identifikační a evidenční doklady.

Služby: - standardizace procesu ofsetového tisku - poradenství v oblasti polygrafie - soudní znalec v polygrafii - odborné technické překlady (angličtina, němčina) - tlumočení (angličtina, němčina)

Služby: - jazykové kurzy - doučování - předškolní příprava - organizace dětských oslav - skupinové cvičení pro děti MŠ a ZŠ zaměřené na správné držení těla - překlady angličtina, němčina - letní příměstské tábory

Služby: - výuka angličtiny (obchodní, běžná) - překlady AJ - korektura textů - tlumočení konsekutivní - audit Aj rodilým mluvčím - jazykové kurzy (individuální, skupinové, firemní)

Angličtina - překlady - tlumočení (simultánní i konsekutivní)

Jsme poradenská společnost, která se věnuje pomoci českým firmám v pronikání na čínský trh. Naše služby zahrnují vše potřebné pro spolupráci s Čínou: - překlady a tlumočení čínština - výuka a kurzy čínštiny - poradenství - školení

Překlady a tlumočení angličtiny se specializací na právo a ekonomii. Obousměrné překlady textů, lokalizace, doprovodné a konsekutivní tlumočení při konferencích, veletrzích, jednáních a jiných příležitostech doma i na cestách po EU. Jazykové vzdělání a dlouholetá praxe.

Služby: - překlady právních, účetních a daňových textů z němčiny do češtiny - tlumočení - výuka němčiny