Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Psí salón: - koupání, stříhání - krácení drápků - čištění uší, očí - péče o tlapky

Práce: - úklidové - zemní - kanalizační - sádrokartonářské - instalatérské - topenášké. Služby: - stříhání psů - zkracování drápků. Pobočka: - Letovice - Meziříčko 57, 679 61.

Veterinární péče v Letovicích a okolí. Poskytujeme veterinární hospitalizaci a ošetření. Doplňkově provozujeme psí a kočičí kadeřnictví.

Hotel pro psy. -ubytování pro psa -celoroční ubytovací zařízení pro psy v zrekonstruované, vytápěné budově -situované ve stínu vzrostlých stromů, které zajistí v létě příjemný chládek -pod dohledem ošetřovatelů po 24 hodin denně po 7 dnů v týdnu. Služby: -výchova štěňat -výcviky psů -odstraňování nežádoucího chování -náprava ...

Psí salon: -upravujeme všechna plemena i křížence. Služby: -koupání, vyčesání, vysušení, stříhání, trimování, zkracování drápků, vystříhávání tlapek, úprava dle standardu.

Psí salón: -střihání, trimování -kompletní úpravy srsti, včetně koupání -ošetření uší, drápků, análních žláz.

Psí salón. -stříhání (i kříženci) -trimování -česání -koupání -stříhání drápků a další dle požadavků zákazníka.

Služby: Kompletní stříhání psů malých a středních plemen včetně kříženců. Práci vykonávám u Vás doma a tím i zajišťuji pohodu Vaše mazlíčka. Zásadně nepoužívám tišící prostředky. Cena po dohodě (dle velikosti psa a náročnosti práce). Doplňkové služby: - rozčesávání - stříhání drápků - čistění uší

Psí salon: - úprava a stříhání psů Chovatelská stanice - Anglický kokršpaněl Brno, Hoštická 7

Chovatelská stanice: - Pudl velký, střední apricot. Psí salon: - úprava, stříhání psů.

Stříhání a úprava psů, doplňkový prodej.

Agentura Mája nabízí tyto služby - venčení a hlídání psů, koček a domácích zvířat.

Výcvik psů - školiča pro štěňata - hlídání psů.

Provádíme úpravu srsti psů všech plemen, stříhání a trimování. Prodej oblečků pro psy, hraček a pamlsků.

Psí salon. Služby: - stříhání psů - koupání psů - stříhání drápků.

Specializovaný prodej kynologických a chovatelských potřeb, elektronické výcvikové pomůcky zn. DogTrace, krmiva pro psy a kočky zn CD. Delikan, Happy Dog, K9, výcvik psů, poradenství, psí salón

Úprava psů stříhání, koupání, stříhání drápků, čištění uší.

Psí salón, salon pro psy: - stříhání, úprava psů - trimování - stříhání drápků.

Služby: - stříhání a úprava psů

Kompletní péče o psí miláčky - stříhání, fénování, trimování, péče o srst, čištění oušek, koupání... To vše v domáckém prostředí s individuální péčí. Upravujeme psy všech ras i velikostí a to vč. kříženců.

Psí salon Chico Kompletní péče o Vaše miláčky. Každá pátá návštěva ZDARMA Stříhání dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti balzámem a kondicionérem.

Hotel rodinného typu pro psy, kočky a drobná zvířátka. Vaši mazlíčci se zde budou cítit jako doma. K Vašim zvířátkům přistupujeme zcela individuálně, dle Vašich požadavků a pokynů, pečujeme o ně jako o vlastní. Náš hotel je obklopen lesy, takže o krásné procházky v přírodě není nouze.