Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Stříhání a kosmetická úprava psů, koček a jiných domácích zvířat - koupání - trimování, rozčesání - čištění uší - zastřižení drápků - odblešení - masáže psů. Působíme v prostorách veterinární kliniky MVDr.Tomáše Barboříka.

Pokud hledáte salon, kde se postarají o krásu Vašeho pejska, pak jste zde správně. Úprava psů - Táňa Menžinská v Olomouci se zaměřuje na kompletní úpravu psů všech plemen. Úprava Vašich psích mazlíčků - malých, středních i velkých plemen včetně kříženců: - výstavní úprava - koupání - vyčesávání - trimování po dohodě - depilace ušních ...

KAIRA, útulek pro psy - odchytové kotce se nachází v místní části Štěpánova v Benátkách.

Svět Mazlíčků - psí salon, stříhání psů - prodej: krmivo, granule, oblečky pro psy.

Salon a lážně pro psy Olomouc - fitPES centrum: - stříhání - koupání - sušení - čištění uší, zubů - vyčesávání - čištění análních žláz - koupele, masáže mořským bahnem. Prodej: - oblečky, přepravky pro psy.

Služby - psí salon - stříhání psů.

Služby - výcvik a chov psů - psí hotel, hlídání psů.

Nabízí: -kompletní úpravu a stříhání psů (koupání, stříhání, trimování, depilace ušních chloupků, stříhání drápků). Chovatelská stanice: - psi Shi-tzu - pudl toy - americký kokršpaněl. Kurzy stříhání psů. Relaxní masážní salon Indiaprincess.

Vanessa comfort: Šití, prodej: - psí oblečky - psí pelíšky a tašky, batůžky na psy, spací pytle - sportovní móda pro psy (mikiny, trička, teplákovky, bundy, letní a zimní kolekce) Psí salon: - psí kosmetika - poradentská činnost Prodej chovatelských potřeb: -vše pro psy a kočky, specializovaná prodejna psích oblečků a značkové psí ...

Stanislav Prokop - Anadig.TV Prodej, instalace, servis: - satelitní technika - anténní technika - digitální přijímače. - plynoservis Dakon, Ferroli, Beretta, Buderus, Junkers, Vaillant, Wolf, Dražice, Destila, -revize plynu a plynových zařízení -istalace vodo topo plyn -montáže a servis regulační techniky -Hotel pro psy

Základní výcvik a výchova psů, převozy psů: - výcvik a výchova psů bez ohledu na plemeno a věk - převozy psů např. na veterinu. - ubytování v době Vaší dovolené

Úprava srsti psů všech plemen a kříženců. Provozovna - Lipník nad Bečvou, Olomouc.

Chovatelská stanice psů. Salón pro psy. Služby: - stříhání, trimování, koupání a vyčesávání pejsků - stříhání drápků, odstranění chloupků z oušek - čištění análních žláz.

Penzion, hotel pro psy rodinného typu. Ubytování pro psy: -kapacita 8 psů dle plemene -celoroční provoz. Vytápěné kotce.

Hlídání psů v rodinném domě se zahradou. Jednodenní pobyty (školka pro psy). Možnost vyzvednutí psa u majitele. Po domluvě možnost hlídání: - kočka - morče, křeček - papoušek.

Hotel pro psy: - ubytování v kotcích - kotce jsou vytápěny podlahovým topením - venkovní kotec se zateplenou boudou - cena 200, - Kč/den za psa - cena 100, - Kč/den za kočku. Útulek pro psy VOŘÍŠEK.

Stříhání a úpravy psů - koupání - depilace a čištění uší - krácení drápků - trimování

Stříhání a úprava psů

Celkové úpravy srsti psů Prodej - chovatelské potřeby

Stříhání a trimování psů i u zákazníka