Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Kompletní služby veterinární ordinace: RTG, odběr a vyšetření krve, možnost inhalační anestezie, EKG, mikroskopické vyšetření, sonografie, čipování, odstraňování zubního kamene, lvystavování cestovních pasů pro zvířata, poradenská činnost, preventivní prohlídky a testy, vakcinace, prodej léků a veterinárních krmiv, odčervení, laboratorní servis, ...

Nabízíme stříhání psů, stříhání a úpravu psů, trimování psů, koupání psů, stříhání drápků, čištění oušek, vystřihování tlapek, venčení psů, hlídání psů, odvoz a dovoz pejska.

Služby: - hlídání psů a koček. Internetový obchod, e-shop: - známky pro psy, kočky - hrnky s potiskem.

Naše nabídka - Kompletní úprava psů všech plemen - Stříhání, trimování, koupání, česání - Úprava drápků - Čištění análníh žláz - Organizujeme kurzy stříhání pejsků - Denní psí školka.

V Psí školce a hotelu MiMi v Praze najdete krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro Vašeho pejska jakékoliv velikosti a plemene. Mezi naše služby patří i rehabilitace psů a jiných zvířat. Denní školka pro psy: - hlídání psů na několik hodin, třeba i po dobu pobytu majitele v práci - prostorný výběh - psí pokoj s gauči a pelíšky. Hotel pro ...

Jsme catsittingová agentura na hlídání koček u klientů doma v Praze a blízkém okolí. Nabízíme také úklidové služby dohodou.

Hlídání domácích mazlíčků, psů a exotických a hospodářských zvířat..

Veterinární klinika ZooVET - Klinika - Salon - Obchod

Psí školka Happy Dog poskytuje hlídání psů, ubytování psů, venčení psů, stříhání psů, výcvik psů, transport psů. .

Psí salon: - stříhání, koupání, úprava psů - zakázkové šití oblečků pro psy.

Služby - stříhání psů - Fyzioterapie a rehabilitace psů.

Psí salon Petty. Služby: - stříhání psů - koupání psů - trimování - masáže pro psy

Venčení psů Praha - rádi vyvenčíme Vašeho psa po celé Praze. Mimo to nabízíme i jiné služby - venčení, hlídání a výcvik Vašich psů. Jsme nejlevnější a za naší kvalitu ručíme! Vyzkoušejte nás!

Zajištění venčení, hlídání i výcviku psů. Pořádání zkoušek a výstav. Prodej krmiva a výcvikových.

Salon pro psy a kočky - stříhání, trimování další úpravy

Psí salon: - úprava psů všech plemen, stříhání, koupání, rozčesávání, trimování, regenerační zábaly nebo masáže. Prodej - oblečky a kosmetika pro zvířata