Hýčkejte své psí mazlíčky ve studiích, lázních a hotelech. Čeká je kompletní péče, ubytování, hlídání, pravidelné venčení, dlouhé procházky, stříhání, léčebné kůry, ošetření drápků, koupání, krmení dle zvyklostí, případné podávání léků a další aktivity.

Stříhání a úprava psů - stříhání - trimování - krácení drápků - čištění análních žlázek.

Wellness pro psy: -regenerační zábaly -bahenní masky -relaxační masáže. Lázně pro psy: -aroma koupel -perličková lázeň s ozónem -aromaterapie -thalassoterapie-bahenní koupele Stříhání psů, trimování, koupání, fénování, pedikúra.

Chovná stanice Cavalier King Charles Spaniel. Stříhání a úprava srsti psů.

Veterinární ordinace. Služby: -komplexní veterinární péče pro malá zvířata -homeopatie Výjezdová služba. Prodej: -chovatelské potřeby, krmivo.

Služby: -výcvik psů -ubytování psů (psí hotel, pro psy) 150, - Kč/den -celoroční provoz -individuální lekce a konzultace ohledně výcviku -prodej krmiva.

Psí salón a lázně. Poskytujeme: - kosmetické služby - stříhání, výstavní úprava, koupání, vysoušení, rozčesávání, barvení srsti, lakování drápků - další úpravy - zastříhávání drápků, epilace uší, čištění análních žlázek - relaxace a léčebné procedury - běžecký trenažer, masáže uší a pacek, aromamasáže, aromakoupele, perličková ...

Úprava srsti psů stříháním i trimováním. Prodej psí kosmetiky a potřeb pro psy.

Veterinární ordinace, veterina: -veterinární a preventivní činnost zaměřená na malá zvířata -základní vyšetření, analyza krve- analyzator FUJIFILM -urologie, gynekologie, porodnictví -stomatologie -dermatologie -gastroenterologie -ortopedie -chirurgie -ophtalmologie -onkologie -rentgenologické(digitalni rtg) a sonografické ...

Nabízím stříhání, koupání, trimování, rozčesávání srsti psů. Krácení drápků, čištění análních žláz, depilace oušek, odstanění zubního kamene. Ubytuji Vašeho pejska, v době dovolené, služební cesty atd. Poradím s výchovou a základním výcvikem psů všech plemen.

Chovatelská stanice: - psů. Služby: - stříhání a úprava psů.

Služby: - hlídání pejsků malých a středních plemen v domácím prostředí - venčení psů - i větších plemen. Zajištěno stravování. Psí salón.

Služby pro malá a střední plemena psů: -stříhání a úprava srsti -koupání -ošetření uší a drápů.

Stříhání a úprava pejsků: -stříhání psů všech plemen -koupání, sušení a vyčesávání -koupání a vyčesávání/bez střihu/ -trimování -stříhání drápků -depilace ušních chloupků -poradentství při chovu pejsků. Prodej: -kosmetiky, oblečků a doplňků.

Služby: -stříhání, koupání, úprava srsti: -psi (psů).

Služby: - stříhání, koupání, vyčesávání a odplstění srsti psů.

Veterinární ordinace Slušovice: - veterinární léčebna preventivní péče pro psy a kočky, drobná domácí zvířata a exoty: preventivní péče, diagnostika a léčba chorob zvířat s využitím moderního přístroj.vybavení (RTG, USG), chirurgické zákroky (císařské řezy, torze žaludku, kastrace, odstraňování nádorů), hospitalizace a pooperační péče, ...

Psí salon Maylla - stříhání, trimování, koupání - čištění uší, depilace ušních chloupků - krácení drápků - vyprázdnění análních žlázek - antiparazitární program - prodej značkových oblečků - renovování, barvení srsti - uhelná koupel Charcoal - péče o tlapky SPA - lakování drápků - aromaterapie - bahenní koupel - ...

Psí salon. Služby: -kosmetické úpravy psů -stříhání psů.

Hotel pro psy a pejsky v klidném prostředí Valašska, samota v přírodě. Ubytování pro psy, hlídání psů, školka pro štěňata. Vybudované výběhy pro psy s možností celodenního volného pohybu psů.

Luxusní psí wellness salón. Služby: -standartní stříhání a úprava pejsků -trimování -masáže -barvení -zábaly a koupele -příprava na výstavy. Prodej: -kosmetika pro psy -krmivo -obojky -psí oblečky.