Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o. - Zlepšujeme Vaše prostředí
Naše společnost se zaměřuje na úklidový a čisticí servis. Provádíme úklid průmyslových, potravinářských i administrativních objektů, domovů pro seniory i domácností. Postaráme se o rychlé řešení následků havárií, jednorázové a pravidelné úklidy, hloubkové strojní mytí podlah, sanační práce i dodávky hygienických systémů i školení personálu.
Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o. - Zlepšujeme Vaše prostředí
Realitní kancelář. Nabízíme kvalitní služby v oblasti bydlení, obchodních a administrativních prostor, areálů i pozemků.

Služby: - realitní činnost - správa a údržba nemovitostí

Realitní kancelář - pronájem bytů, domů.

Společnost Topida, s.r.o. zajišťuje výrobu, instalaci, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dále: - pronájem a půjčování věcí movitých - prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Hostinská činnost

Společnost Modios, s.r.o. je poskytovatel, který umožňuje: - pronájem vnitřních skladových prostor - pronájem venkovních prostor - pronájem skladové techniky ( VZV apod.) - krátkodobé a dlouhodobé skladování - uskladnění zboží a materiálů - kompletní skladová evidence - zajišťování kompletní logistiky - kompletace objednávek a dodávek ...

Činnost: - realitní služby - zprostředkování prodeje nemovitostí - investice do orné půdy

Reality Pod čepicí s.r.o. se zaměřuje na realitní činnost, správu nemovitostí a na zajišťování financování a investice.

MKR Real Estate s.r.o. provozuje realitní kancelář, ve které se zaměřuje na nákup, prodej a pronájem nemovitostí.

Správa nemovitostí - technická správa budov - administrativní, ekonomické a účetní služby.

Realitní kancelář - prodej a pronájm domů, bytů a pozemků.

Realitní kancelář - prodej bytů, domů, nemovitostí.

Realitní kancelář - prodej nemovitostí - realitní makléři Jitka Loupová, David Bleša.

-Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Velkoobchod a maloobchod -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Truhlářství, podlahářství

Realitní kancelář - prodej a pronájem nemovitostí.

DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o. je realitní společnost, která se zabývá výkupem, prodejem a pronájmem nemovitostí. Klientům také zajistí financování, právní služby, odhady tržních cen - komplexní služby v realitách.

Společnost I.J.M – TRANSPORT s.r.o. provozuje autodopravu. Uskutečňuje rozvoz a dovoz zboží do obchodní sítě ve vnitrostátní i zahraniční autodopravě, provádí opravy a diagnostika pro osobní a nákladní vozidla, pneuservis pro osobní automobily. Dále se společnost zabývá pronajímáním prostor, parkovacími službami.

Realitní kancelář Oceňování majetku pro věci nemovité

Největší nabídka dražených nemovitostí v ČR. Pomocí naší aplikace máte přehled o všech dražbách v ČR na jednom místě.Pořiďte si nemovitost za 50% tržní ceny. U nás najdete nejširší nabídku nemovitostí prodávaných v dražbě v ČR. Naše aplikace je zcela zdarma pro všechny zájemce o koupi nemovitosti v dražbě.

Reality-pronájem nebytové a výrobní prostory. Zámečnické práce, kovovýroba. Obrábění-kovoobrábění, soustružnické práce. Stroje, zařízení a součásti.

J a D personal office s.r.o. je personální agentura.