Facility management je soubor mnoha činností, mezi které patří pozáruční opravy, instalatérské, elektrotechnické anebo zednické práce, úklid exteriéru a interiéru objektu, odvoz odpadů ale také údržba zeleně v okolí domu či nepřetržitá havarijní služba.

Společnost AVE CZ je jednou z největších společností na trhu odpadového hospodářství, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací, komunálních služeb a facility managementu. Na území České republiky působí od roku 1993. Mezi konkrétní činnosti společnosti AVE CZ patří: - svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu - ...

Firmám a městům jsou určeny odborné služby řešení problematiky v oblasti energetiky, které nabízí společnost BROŽ MaR s.r.o. ze Sokolova. Individuálně podle konkrétních případů zhodnotí tým zkušených specialistů současný stav a navrhne řešení modernizace, zajistí související stavební činnosti a celý projekt zrealizuje. V oblasti výroby a ...

Provádíme správu domů, bytů a nemovitostí jak pro společenství vlastníků, tak i pro ostatní organizace. Dále poradenskou činnost pro společenství vlastníků v oblasti SVJ. Rovněž vykonáváme funkci statutárního orgánu pro společenství vlastníků v případě potřeby a dohody.

Mezi podnikatelské aktivity společnosti Solidwerk s.r.o. z Nejdku patří rukodělné a kompletační práce v oblasti drobných elektrokomponentů. Další naší aktivitou je prodej a instalace anténní i satelitní techniky. Jsme partnerem satelitních služeb Skylink. Činnost naší společnosti: - kompletační, rukodělné práce v oblasti drobných ...

Služby: - správa a údržba nemovitostí.

Služby: - facility management - úklidové služby - údržba, správa budov - recepční služby - ostraha budov.

-Velkoobchod -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Výroba výrobků zpracovatelského průmyslu

Služby - správa domů, bytů a nemovitostí.

Poradce v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb - fyzická ostraha objektů - úklidové služby - správa budov.

Služby: - pronájem nebytových prostor - správa a údržba budov

Služby: - správa nemovitostí - účetnictví - termografie - stavební dozor

Správa a údržba nemovitostí -zajišťování běžných oprav a udržovacích prací na základě vystavené objednávky vlastníky -zajišťování dodávek potřebných energií a služeb, včetně jejich vyúčtování -zajišťování předepsaných revizí -vedení podvojného účetnictví -zavedení samostatného bankovního účtu -předkládání měsíčních přehledů o příjmech a ...

Správa nemovitostí - úklidové práce - poskytování služeb v oblasti obchodu a gastronomie. Penzion Astra - ubytování. Účetní a daňový servis - vedení účetnictví - zpracování mezd.

Služby: - kompletní inženýrská činnost staveb - technická, technologická údržba objektů - správa nemovitostí - prodej BALNEO potřeb.

Správa nemovitostí - úklidové služby - sekání trávy, shrabání spadaného listí a následní odvoz - výsadba okrasných dřevin - odvoz a likvidace odpadu vzniklých touto činností - údržba zeleně.

Služby: - realitní kancelář - správa bytových domů - účetnictví

Služby: -správa nemovitostí. -stavební činnost. -dodávky tepla a energie. Autodoprava.

Činnost: - správa a údržba nemovitostí Výroba, dodávka: - teplo

Činnost: - údržba a pronájem vlastních nemovitostí v Nejdku a Ostrově Pila Vysoká Pec

Služby: -měření, regulace a rozúčtování spotřeby tepla a vody -komplexní služby v oblasti správy domovního a bytového fondu.

Služby: - vedení účetnictví - vedení daňové evidence - správa nemovitostí