Facility management je soubor mnoha činností, mezi které patří pozáruční opravy, instalatérské, elektrotechnické anebo zednické práce, úklid exteriéru a interiéru objektu, odvoz odpadů ale také údržba zeleně v okolí domu či nepřetržitá havarijní služba.

Realitní kancelář REALIT Ing. Leo Zubek
Realitní kancelář REALIT ve Frýdku-Místku vám zajistí nejen odhady nemovitostí, ale také jejich správu. Působí také jako soudní znalec a poskytne vám odborné poradenství v této oblasti. Poskytuje kompletní servis v oblasti nákupu, prodeje i správy nemovitostí za ty nejvýhodnější podmínky. Nákup, správa nemovitostí: - pozemky, chaty a ...
Činnost: - služby hodinového manžela - hodinový manžel.

Správa a údržba nemovitostí - vedení účetnictví - vedení agendy bytového fondu - zpracování vyúčtování - zajištění provádění odečtů.

Stavební firma, realitní činnost, správa SVJ a soukromých objektů.

Činnost: - letecké práce bezpilotními prostředky - správa a údržba nemovitostí - poradenství v oblasti systému řízení ISO.

Služby: -pronájem nemovitosti. -správa, údržba nemovitostí. -realitní činnost. Ubytovna.

Realitní kancelář. Nákup, prodej: - nemovitosti, reality. Služby: - správa obchodních domů PRONTO (F-M) a PERMON (Havířov). Developerská činnost.

Technické služby: - správa bytů a kotelen - údržba veřejného osvětlení a údržba zeleně - sběrný dvůr a odpadové hospodářství.

Správa bytového fondu pro: - bytová družstva - společnosti s ručeným omezeným - fyzické osoby - podílové vlastníky

Manažerské poradenství. Investiční fondy. Provádění: - veřejné dobrovolné dražby. Správa a údržba nemovitostí.

Správa a údržba nemovitostí. Komplexní úklidové služby - komerční prostory.

Komunální služby. Správa, údržba, oprava: - vodovodní a kanalizační sítě, vodovod, kanalizace - místní komunikace - veřejná zeleň - bytový fond a majetek obce - sběrný dvůr.

Komplexní nabídka služeb v oblasti bytové výstavby, resp. manažerování nové bytové výstavby, dofinancování a privatizace bytového fondu. Financování a poradenství v oblasti regenerace bytového fondu a v neposlední řadě i vytváření koncepcí bytové politiky pro města obce. Správa a účetnictví bytového fondu.

Úklidové služby. Úklidy: - pravidelné - jednorázové - firmy, domácnosti, komerční prostory, výrobní haly. Správa a údržba nemovitostí. Údržba zeleně. Nabízíme likvidace odpadů. Vyklízení půdních prostor či sklepů. Praní koberců. Sídlo firmy: - Sosnová 387, Třinec - Dolní Líštná.

Stavební bytové družstvo (SBD). Údržba, správa, pronájem: - bytový fond, byty, domy, nemovitosti.

Realitní kancelář, realitní služby: -komplexní správa nemovitostí, 24 hodiny havarijní služba -vyřízení hypotéky, úvěry -odhady nemovitostí. Developerská činnost: -bytový dům ve Frenštátě pod Radhoštěm -Dům seniorů v Ostravě-Mariánských Horách -výstavba hotelu a business centra na ulici Cihelní v Ostravě. Pronájem: ...

Realitní kancelář REKIN. Pobočka Frýdek-Místek. Nákup, prodej, zprostředkování: -reality -nemovitosti -firma řeší dluhy na nájemném a exekuce -právní servis, úvěry, hypotéky, tržní ocenění nemovitostí -zajišťování hypotéčních úvěrů, hypotéční úvěry, hypotéky -komunikace v angličtině, francouzštině, arabštině - telefon ...

Realitní kancelář. Nedílnou součástí našich služeb je plný právní a administrativní servis a úvěrové poradenství. Správa a údržba nemovitostí. Zelená linka zdarma: - telefon: 800900092 denně od 8:00 - 20:00 h (včetně So a Ne).

-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

-Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství -Poskytování služeb pro osobní hygienu a služeb souvisejících s péčí o vzhled osob -Správa a údržba nemovitostí -Velkoobchod

-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Zprostředkování obchodu a služeb -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě