O provoz obytných objektů typu panelové nebo cihlové domy se starají stavební a bytová družstva, která mají v popisu práce kromě právního poradenství i mnoho dalších činností, jako jsou opravy, mezi které spadají i revize plynových zařízení.

NON STOP 607 611 511 Služby: -správa, údržba a pronájem nemovitostí -vyhledávání investicí do nemovitostí, jednání s úřady -sekání trávy -úklidové služby -facility services Nabídneme Vám lepší služby a cenu než Váš současný správce. Opravy bytového domu, spravované nemovitosti. Optimalizace vytápění a spotřeby TUV. Komunikace s nájemníky ...

Společnost Skanska má tradici již od roku 1887. Celosvětově patří mezi čtyři největší stavební a developerské skupiny.

Developerská firma. Realitní činnost. Realitní agentura. Realitní a developerské služby.

Zprostředkovatelská a poradenská společnost pro investice do nemovitostí, která se zaměřuje na nabývání, management a prodej nemovitostí.

Bytové družstvo. Správa a údržba bytů.

Stavební bytové družstvo. Správa a údržba nemovitostí.

Bytové družstvo. Správa a pronájem bytů.

Služby: -projekty-stavby, venkovní a zahradní úpravy, interiéry -architektonická, urbanistická tvorba -inženýrská činnost -stavby-technický dozor, realizace -výstavba-konzultační a poradenská činnost -oceňování-nemovitosti, majetek.

Technické služby. Údržba: - komunikací, městské zeleně, osvětlení - svoz domovního i nebezpečného odpadu - provoz hřbitovů a smuteční síně

Stavební bytové družstvo (SBD). Pronájem a správa nemovitostí (byty, nebytové prostory)..

Komplexní správa bytů a nemovitostí. Facility managment. Developerská činnost. Revitalizace. Opravy bytového fondu. Úklidové služby. Úpravy zeleně. Úklid a odvoz sněhu.