Rozsáhlé služby, jako jsou marketingové strategie, B2B marketing, internetový marketing, tvorba webu, konzultace, výkonnostní marketing, budování obchodních styků anebo kvalitní reklama jsou základní prvky důležité pro úspěšné podnikání ve všech sférách.

Životní styl Zdraví & Krása & Vitalita Přírodní produkty Výživa pro tělo i mysl Potravinové doplňky

Pomáháme firmám a podnikatelům s digitalizací a optimalizací jejich podnikání na internetu. Společně nalezneme nejlepší řešení pro Vaše podnikání. Nabízíme služby z oblasti digitálního marketingu. Dokážeme se postarat o veškerý Váš marketing na sociálních sítí, o tvorbu webu, o tvorbu obsahu pro Váš web nebo sociální sítě, dále Vám pomůžeme s ...

Služby - ekonomické a podnikové poradenství - marketing, vyhledávání nových obchodních partnerů.

Služby: - SEO optimalizace - internetový marketing - PPC reklama.

Služby: - internetový marketing - SEO optimalizace - PPC kampaně.

Činnost: - poradenské služby v oblasti systémů řízení, zavádění procesních modelů, posuzování a prohlašování shody výrobků a expertní posuzování.

Služby: - SEO optimalizace, konzultace - PPC kampaně.

Služby: - ekonomické a marketingové poradenství

Služby: - marketingové - grafické práce - tvorba webových stránek.

Činnost: - tvorba byznys aplikací - internetový marketing - tvorba webové stránky

Marketingová agentura: - webdesign - grafické práce - tisk - distribuce tiskovin - inzerce v tisku a rádiu - outsourcing - optimalizace nákladů.

Reklamní agentura Litoměřice, grafika, design, webové stránky, prezentace, vektorová grafika, venkovní reklama, strojové vyšívání, potisky, textil, reklamní předměty, polep aut, návrh a realizace billboard.

Služby: - tvorba webových stránek - internetový marketing - Email hosting, Webhosting, Serverhosting - SSL šifrování pro bezpečný přenos dat - virtuální prohlídky - 3D vizualizace - tisk - grafické práce

Výroba architektonických modelů - prezentace a propagace stavebních projektů i konkrétních částí - počítačové vizualizace - 3D grafika.

Činnost: - zajišťování dotací a grantů z Evropské unie - marketing a vzdělávání v oblastech dotací z EU - zpracování projektů na klíč

Mediální agentura: - mediální zastupování - plánování, monitoring konkurence - tvorba grafického zpracování inzerátů.

Servis výpočetní techniky. Webdisign. Marketing a internetová propagace. Vývoj aplikací. Grafické práce. Vedení účetnictví, daňové poradenství.

Copywriting, obsahový a online marketing.

Služby: - online marketing - mediální kampaně

Služby - prezentace - ochutnávky - eventy - zajištění hostesek.

Služby: - marketing - eventy, work shopy, festivaly, plesy, firemní večírky - tvorba webových stránek - grafika - digitální produkce