S propagací vašeho zboží nebo služeb vám pomohou reklamní agentury, které zajišťují efektivní reklamu prostřednictvím masmédií, sociálních sítí, pomocí PR článků a odkazů, reklamních letáků, bannerů a billboardů nebo prostřednictvím televizního vysílání.

MAYAK komunikační agentura
Společnost Mayak - Mgr. Marie Vedralové je menší česká komunikační agentura s českými a zahraničními klienty. Firma vznikla již v roce 2005, máme tedy mnohaleté zkušenosti v oboru reklamy. Realizujeme mediální a online kampaně, nabízíme polygrafickou výrobu, grafické a kreativní práce, podporu prodeje, ochutnávkové a prezentační akce, mystery ...
MAYAK komunikační agentura
Služby: -velkoplošný tisk -grafika -animace -reklama -interiérový design

Kompletní marketingové řešení. Reklamní činnost: -tvorba www stránek zlín -grafika, design -online marketing. Prodej: - reklamní předměty - plakáty - plachty, vlajky - billboardy, megaboardy - samolepky - vizitky - vlajky - poutače, stojany.

Tvorba: - profesionální prezentace - obchodní portfólia, katalogy

Jsme reklamní agentura, která pro vás navrhuje a zhotovuje reklamu již od roku 1995. Děláme řezané grafiky, světelné panely, polepy aut a dekorované folie. Také 3D potisky. Všechny druhy tisku od vizitek po billbordy.

Kompletní servis v oblasti reklamy a propagace. Služby: - grafické studio - grafické nárhy - příprava tiskovin a publikací.

Grafické a fotografické služby. Grafické návrhy tiskovin, obalů a nosičů velkoplošné reklamy. Fotografie reklamní - produkty, jídlo, portrét a inscenované kompozice.

Reklamní agentura: -tisk, kopírování -černobílý, barevný tisk -vizitky, pozvánky -reklama ze samolepící fólie -velkoformátový tisk -fotografování -reklamní plakáty -reklamní strategie -tisk reklamních materiálů -tisk.

Výroba: Reklamní bannery - velkoplošný tisk solventními inkousty, který umožňuje potisk PVC bannerů, samolepek, fotografií a dalších materiálů - mobilní bannery - reklamní poutače - prezentační systémy - reklamní prapory.

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské ...

-Zprostředkování obchodu a služeb -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

Návrhy, výroba: - sportovních dresů: - dresy na motokros, cyklistické dresy. - sportovní suvenýry - minidresy, klíčenky, hrnky. Realizace: - sublimačního potisku - neonové nápisy - 3D písmena - MEGA transparenty. Velkoplošný tisk, aplikace: - samolepících fólií, samolepící fólie - samolepící etikety na vozidla.

Nákladní doprava: - do 3, 5t. Reklamní služby. Firemní eventy Firemní plesy Firemní dětské dny Semináře Family Day Konference Firemní akce Teambuilding Firemní večírky Kongresy Promo akce

-Velkoobchod a maloobchod -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Zprostředkování obchodu a služeb -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a ...

Produkční agentura, která se zaměřuje především na realizaci fashion show.

Komplexní propagační a reklamní činnost. Knihařské práce všeho druhu. Paspartování. Ofsetový tisk. Firemní štíty na plechu, skle, umělé hmotě. Reklamní popisy na fasády, polepy automobilů.

Činnost: - reklamní a marketingové služby - velkoformatový tisk, malba - grafické studio - obalový design - webdesign.

Agentura Veronika Zajišťujeme představení v oblasti dobových akcích na hradech a zámcích, kde účinkujeme v pohádkách pro děti i dospělé

Služby: - pořádání firemních a společenských akcí, koncertů - zastupování umělců - catering - kompletní ozvučení a osvětlení koncertů, kulturních produkcí, meetingů - reklamní činnost

Marketing, reklama, reklamní agentura: - produkce akcí - 3D reklama - grafika - přímý marketing - dětská produkce - multimedia.

E-shop: - hodinky - šperky - bižuterie - bytové doplňky

Výroba: -razítka -tisk vizitek -oznámení příležitostná -letáky -plakáty -katalogy -pohlednice -publikace technické -prospekty -tiskopisy -interiérové, exteriérové billboardy -polepy automobilů -řezaná reklama -knihy. Práce: -grafické -kopírovací -tvorba www stránek -fototisk-velkoplošný tisk -personalistický tisk.

Reklamní agentura, výroba, prodej: - reklamní předměty - digitální tisk - světelná reklama - řezaná grafika