S propagací vašeho zboží nebo služeb vám pomohou reklamní agentury, které zajišťují efektivní reklamu prostřednictvím masmédií, sociálních sítí, pomocí PR článků a odkazů, reklamních letáků, bannerů a billboardů nebo prostřednictvím televizního vysílání.

MAYAK komunikační agentura
Společnost Mayak - Mgr. Marie Vedralové je menší česká komunikační agentura s českými a zahraničními klienty. Firma vznikla již v roce 2005, máme tedy mnohaleté zkušenosti v oboru reklamy. Realizujeme mediální a online kampaně, nabízíme polygrafickou výrobu, grafické a kreativní práce, podporu prodeje, ochutnávkové a prezentační akce, mystery ...
MAYAK komunikační agentura
Kompletní služby v oblasti marketingu, reklamy a PR.

Reklamní agentura. Služby: - tvorba internetových stránek - tvorba e-shopů - webdesign - webhosting - grafický design - návrhy reklamních tiskovin - tisk - digitální, ofsetový, velkoplošný - folio písmo - polepy výloh, aut a jiné.

Činnost: - reklamní agentura - umělecká agentura - umělecké portréty - rodinné foto, produktová fotografie.

Služby: - cestovní agentura - hodinový manžel, řemeslné práce - reklamní agentura

Design, grafika. Fóliová reklama. Ofsetový tisk. - vánoční a novoroční přání a ročenky. Internetové prezentace, webdesign. Webhosting.

Lucky Production. Služby: - poradenství v oblasti cestovního ruchu

Grafické studio. Reklamní agentura. Tiskový dům. Výroba: -prospekty, katalogy, brožury, desky, knížky -výroční zprávy -letáky, vizitky -malonákladový tisk-copy shop -pohlednice, reklamní předměty, leporela. Velkoformátový tisk: -foliopísmo -osvit (litografie). Hlavní činnost: -kompletní realizace tiskovin -správa a ...

Reklamní agentura - výroba reklamy - světelná reklama - grafické studio

Reklamní agentura. Grafické studio. Vydavatelství.

Činnost: - reklamní a propagační práce Velkoobchod, maloobchod: - náhradní díly - autodoplňky

Služby: -grafické studio -reklamní agentura

Reklamní agentura: - marketingové studie - signmaking - DTP studio - malonákladový expresní tisk

Služby: -fotografování -design -reklama -tvorba loga -tisk -software, IT sítě

Výroba: -reklamní osvětlení -LED nápisy -LED boxy

Reklamní agentura -komplexní tvorbu webových stránek a aplikací -internetový marketing -tvorbu fotografií a videa pro potřebu propagace na internetu. Výroba: -filmy -fotografie -weby -krátké propagační filmy -letecké fotografie.

Prodej: -náhradní díly -Ikarus, Karosa, Liaz, Tatra -kvalitní motorové oleje. Reklama: -písmomalířství a fóliové písmo -pronájem reklamních ploch na autobusech MHD -zhotovení reklam na autobusech, automobilech, reklamních cedulích a výlohách. Opravy a servis: -autobusy -Karosa, Ikarus -nákladní vozidla -Avia, ...

Kompletní reklamní výroba: -reklamní tabule, bannery -velkoplošný digitální tisk -reklama na vozidla, výlohy -potisk na textil -světelné reklamy -reklamní štíty firem -nápisy na fasády -razítka -bigboardy -reklama na vozidla.