Pořádání výstav, vernisáží, galerií, konferencí anebo kongresů je možné realizovat nejenom ve velkých výstavištích, ale také v malých studiích. K dispozici jsou prostory pro výstavy, organizační služby, catering, reklamní služby nebo tlumočení a překlady.

Nabízíme služby v oblasti budování obchodních sítí v CZ a SK: 1. Budujeme obchodní sítě tvořené obchodníky, dealery, distributory, franchisanty 2. Obsazujeme pozice obchodníků, obchodních manažerů 3. Realizujeme obchodní kampaně na míru 4. Zajišťujeme vstup firem a trhy 5. Poskytujeme strategické poradenství v obchodě 6. Poskytujeme ...

- pořadatel mezinárodní výstavy Infotherma - služby DTP studia, studio - reklama, propagace - nakladatelská a vydavatelská činnost, vydavatelství.

Činnost: - reklamní a marketingové služby - eventy - mediální komunikace - grafické práce - pořádání výstav.

Realizace: - výstavy, výstavní systémy - včetně návrhů. Stavba, výstavba: - prodejní stánky, expozice. Služby: - kongresové, konferenční, výstavní.

Prodej - zařízení a přístroje pro chemickou analýzu Prodej - nábytek Výstavní činnost Zprostředkovatelská činnost Prodej - laboratorní přístroje a standardy - zařízení a přístroje pro chemickou analýzu Prodej - měřicí zařízení Dovoz a prodej - literatura chemometrie a analytická ...

Specialista na podporu nezávislého podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze.

Reklamní agentura, marketing - komplexní služby, vzdělávání. ARS - REDESIGN: - komplexní služby v bytovém designu.

Firemní marketing, školení obchodních dovedností, koučing, internetová reklama, tvorba a údržba webových stránek a eshopů, reklamní fotografie, obchodní činnost, zastupování umělců, copywrite, aj.

Realizace expozic formou full - service v tuzemsku i zahraničí. Výstavní služby.

Fotostudio, grafika: - reklamní snímky, styling - reportáže, grafické zpracování - video prezentace - umělecké snímky, portréty - výstavní činnost.

Organizace, realizace: -výstavy -výzdoby obchodních center. Grafické práce.

Průmyslový marketing. Strategické analýzy. Poradenství. Zavádění systému řízení jakosti dle požadavků mezinárodních norem pro management jakosti.

Veletrhy, výstavy: -realizace -organizování-reklamní činnost -instalace, dodavatelé -výroba: -reklama -vyřezávaná grafika -výzdoba: -interiéry obchodních center. Realizace expozic na klíč v ČR i v Evropě. Grafické práce. Kulturní akce.

Reklama. Reklamní činnost, marketing. Design.

Reklamní agentura: - tvorba grafických návrhů - světelná reklama - zajištění výstav.

Služby: - logistické poradenství středním a velkým společnostem ve formě projektů, studií, konzultací a vzdělávání, vč. SW podpory pro optimalizaci logistických procesů - logistické audity.

Veletrhy a výstavy: - realizace - organizování. Výstavní služby.

Služby: - podpora rozvoje sociálních a zdravotních služeb - podpora zájmových aktivit v oblasti kultury - podpora podnikatelských aktivit v regionu. Informační, poradenský a asistenční servis.