Společenské služby jsou zaměřené na člověka, a proto zahrnují svatební služby, pohřební služby, hlídání dětí a zajištění zábavních akcí. V případě svateb navštivte svatební studio, kde vám pomohou s organizací, výběrem šatů, prstýnků, dekorací a podobně.

Pronájem, půjčovna: - fotobudka, fotokoutek.

Služby: - produkční servis - organizace akcí - ozvučení a osvětlení akcí - půjčovna vybavení

Francouzské značkové svatební šaty, půjčovna a prodej

Programy pro děti - malování na obličej - balónkování - dětské koutky.

Svatební salon Paloma prodává a pronajímá svatební šaty.

Svatební salon, půjčovna: - svatební šaty - společenské šaty - pánské obleky

Květinářství. Dodávka: - narozeninové květiny - flower boxy - dárkové květiny - bytová dekorace - celoroční dekorace - svatební květiny.

Pohřební ústav Komplexní pohřební služby: - rakve - kytice - prostory - profesionální personál - diskrétní přístup V případě úmrtí se postaráme o všechny náležitosti, které jsou zapotřebí vyřídit. Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec je přirozenou součástí lidského života.

Půjčovna PartyTrip Vám nabízí pronájem širokého sortimentu zařízení, jak pro volný čas, tak pro catering, k snadnému a levnému zapůjčení.

Půjčovna: - stavební nářadí - přívěsné vozíky - s rampou, bez rampy, s plachtou, motovan - párty stany - mobilní stany 3x3m, 3x4, 5m, 3x6m - zahradní udírny - grily na selata, prasetoče. Čištění interiérů osobních aut. Mytí vozidel, dodávek. Pneuservis. Prodej: - propan butan láhve.

Dětské centrum D.C. Pštrossova a.s. je soukromá mateřská školka určená pro děti ve věku od dvou do šesti let. Poskytujeme kvalitní předškolní vzdělání s důrazem na individuální přístup ke každému dítěti. Nabízíme také možnost integrace dětí s poruchou autistického spektra i s poruchami emocí a chování. Najdete nás v nově zrekonstruované budově na ...

Vzájemné hlídání dětí maminkami. Vyberte si z databáze hlídacích maminek tu, která bydlí blízko a je Vám sympatická, osobně se poznejte a pokud si navzájem padnete do oka, hlídejte své děti na střídačku. Děti se společně zabaví a Vy si odpočinete. Neplatíte za hodiny hlídání, ale hlídáte s maminkami na střídačku. Registrace je zdarma.

Svatební agentura. Organizování svateb, eventů.

Svatební salon: - půjčování svatebních, společenských a dětských šatů, svatebních doplňků a pánských obleků - svatby na klíč, svatební oznámení a svatební kytice.

Půjčovna kostýmů, masek a převleků, historických a pohádkových. Vhodné na karnevaly, maškarní bály, tématické večírky či tradiční Mikuláš, pálení čarodějnic, poslední zvonění, halloween, silvestr.

Lunapark, provoz, pronájem: - zábavné atrakce - kolotoče.

Pohřební služba: Nabídka služeb: - obřady s rozloučením (světské i církevní) - převoz zemřelých z místa úmrtí do místa pohřbu (ČR i zahraničí) - pohřby žehem nebo do země - exhumace - smuteční květinová vazba - parte na počkání při sjednání pohřbu Uložení zpopelněných ostatků: - pohřebiště v novém háji - pronajaté urnové ...

Svatební studio, půjčovna, prodej: - svatební, společenské šaty.

Agentura Motýlek. Služby: - hlídání dětí v domácnostech - pravidelné, jednorázové - péče o seniory (kompletní servis) - služby pro domácnost - péče o dům a zahradu.