Společenské služby jsou zaměřené na člověka, a proto zahrnují svatební služby, pohřební služby, hlídání dětí a zajištění zábavních akcí. V případě svateb navštivte svatební studio, kde vám pomohou s organizací, výběrem šatů, prstýnků, dekorací a podobně.

Výroba, pronájem: - velkokapacitní kopulové stany OKODOM - kapacita stanů 50 - 300 osob.

Svatební salón Desiré nabízí prodej a půjčovnu svatebních šatů. Svatební salón Desiré pro Vás rád zajistí nejen svatební šaty ale i kompetní servis celého svatebního dne - svatba na klíč, koordinace svateb, svatební šaty dle vašich představ, svatební doplňky, šití šatů svatebních, společenských, družičkovských, dětských, svatební i večerní ...

Svatební salon - svatební služby - prodej a půjčovna společenských šatů, svatebních šatů - prodej a půjčovna pánských obleků, dětských šatů.

Jsme soukromá školka a mikrojesle v Ostravě-Třebovicích (Porubě). Poskytujeme možnost hlídání dětí s kvalitním předškolním vzděláváním a také plavání pro děti. Pořádáme také akce pro děti s rodiči.

Eshop s pohřebními urnami a památeční keramikou. Krematorium zvířat Nabízíme urny vyrobené z kvalitních materiálů: - z bio plastů, kovové urny, keramické urny, památeční keramiku a mnoho dalšího. Dále nabízíme urny s možností návrhu vlastního designu. Součástí nabídky jsou i urny pro zvířata.

Půjčujeme: - svatební šaty - společenské šaty - pánské obleky - šaty pro družičky - chlapecké obleky. Nabízíme také: - širokou škálu svatebních doplňků a dekorací.

Služby: - masáže - hlídání dětí

Služby: - dětské hřiště, herna - hlídání dětí

Style mode, svatební salon a agentura - zprostředkování svatby - půjčování a prodej společenských šatů, šatů pro družičky, a mládence, pánských obleků - půjčování a prodej doplňků pro nevěsty - květinový servis - služby koordinátora svatby.

Pohřební služba: - převozy zesnulých - tisk smutečního oznámení (parte) na počkání - smuteční rozloučení - květiny - hudba - doprava - autobusy - prodej ozdobných obalů - rytí nápisů na urny. Převozy i objednávky mimo pracovní dobu: - tel.: 495214724 - mobil: 602410501.

Studio Agnes Půjčovna: - svatební šaty - společenské šaty, maturitní šaty, plesové šaty - pánské obleky - šaty pro družičky - oblečení pro svatebčany - dámská obuv - bižuterie - spodní prádlo - podvazky - ozdoby do vlasů - pánské košile - obleky na míru

Výroba: - svolávacích zařízení pro hasiče (svolávání jednotek dobrovolných hasičů k zásahu) - elektronické systémy - malosériové osazování DPS. Pronájem: - párty stan.

Naše rodinná pohřební služba již od roku 1992 nabízí služby v oblasti pohřebnictví s profesionálním a lidským přístupem. Nejsme a nechceme být klasickou obchodní společností ale opravdovou službou, která nejenom zařídí a vykoná vše potřebné ohledně úmrtí vašeho blízkého, ale mnohdy i nad rámec smluvených služeb udělá všechno proto, aby pomohla ...

Kouzelník, bavič: - vystoupení pro děti - balonková show.

Internetový obchod, e-shop: - svatební dekorace - doplňky pro družičky, ženicha, nevěstu - dekorace na stůl, automobily.

Jesle Mrňousek v Havířově celodenní hlídání velmi malých děti ve věku od 1 roku do 3 let věku. Hlavním úkolem jesliček je ulehčit zaměstnaným rodičům péči o dítě a zároveň se podílet na jeho všestranném rozvoji. Během pobytu v mateřské školce dbáme na to, aby si dítě osvojilo nové dovednosti v souladu s vývojovou fází, ve které se nachází, kdy ...

Obchod karnevalové zábavy pro děti a dospělé. Ptákoviny a vše pro karneval, karnevalové masky, kostýmy, paruky, klobouky, čepice, škrabošky atd. Párty potřeby a karnevalové módní doplňky.

Pronájem mobilních velkoplošných Led obrazovek 4x3 m až 6x4 metry. Kvalitně zobrazíme vaše společenské, kulturní a sportovní akce po celé ČR.

Svatební agentura Diana - půjčovana svatebních a společenských šatů.

Svatební studio Dany Svozílkové nabízí: - svatební šaty - společenské šaty - šaty do tanečních - pánské obleky - dětské šaty - společenská obuv - snubní prsteny - svatební oznámení - spodní prádlo Provozovny: Sadová 1 76001 Zlín tel.774491121 pr.doba: Po-Pá 10-18; So 9-13 Mariánské náměstí 61 68601 Uherské ...

Služby: - zakázkové krejčovství - opravy a úpravy oděvů - opravy a šití kostýmů Půjčovna dětských karnevalových kostýmů.

Provozování pohřební služby Provozování krematoria