Péče o děti zahrnuje nejenom hlídání a vyzvedávání ze školy či z kroužků, ale také aktivní činnosti, jako jsou společenské hry, chození na procházky anebo učení nových věcí. Své dítě tedy můžete bez obav svěřit kvalifikovaným a zkušeným odborníkům.

Úklid firem a domácností, hlídání dětí. Úklidové a nejen úklidové služby služby pro firmy a domácnosti: - periodický úklid - mimořádný úklid - úklidy firem - úklidy domácností - generalní úklid - úklid po řemeslnických pracích - úklid domácností - baby sitting / paní na hlídání dětí - doprovody dětí do školy, ze školy, na kroužky, ...

Nabízíme volná místa v jesličkách domácího typu, kde máme malý kolektiv pro ty nejmenší. Zahrada, výlety, volná hra dětí, celodenní program dle věku dítěte.

Služby: - soukromá mateřská EKO školka a jesle - hlídání dětí

Služby: - hlídání dětí - doučování - úklidové služby - venčení a hlídání psů - hodinový manžel - dětské oslavy

Mary Poppins s.r.o. je miniškolka sídlící v Brně - Králově Poli. Ve školce provozujeme: - jesle - školku - oddělení pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Zajišťujeme také: - hlídání dětí mimo pracovní dobu - hlídání dětí doma, nebo ve školce - krátkodobé hlídání - dlouhodobé hlídání.

Mateřské centrum Klánovice - hlídání dětí - zájmové kroužky pro děti.

Služby - péče o rodinu a domácnost - laktační poradkyně, zdravotníci - úklidové práce - hlídání dětí.

Bambino - soukromé jesle: - pro děti od 1 roku do 3 let - příjemné domácí prostředí - přizpůsobení požadavků rodičů - tělesné, rozumové, pracovní činnosti.

Služby: - hlídání dětí - miniškolka

Miniškolka, hlídání dětí.

Nabídka hlídání dětí, pořádání výtvarných kurzů, kurzů pro rodiče s dětmi, workshopů a přednášek.

Služby pro rodinu a domácnost - úklidové práce - hodinový manžel - hlídání dětí - žehlení.

Služby: - příležitostné, krátkodobé či pravidelné hlídání dětí ve věku 2, 5-6 let

Agentura Harmonie poskytuje své služby od roku 1997 a po celou dobu je naší prioritou zabezpečování co nejkvalitnějších služeb pro naše zákazníky. Nabízíme kompletní servis v oblasti péče o děti a domácnost, zprostředkujeme pro Vás všechny činnosti, které nemáte čas nebo chuť dělat. Realizaci objednávky zajistíme do 48 hodin zcela podle Vašich ...

Drobné elektroinstalační práce Pokládka - koberce, lina. Montáž - nábytek. Služby hodinového manžela. Drobné vodoinstalatérské práce.

Domácí miniškolka rodinného typu pro 4 - 5 dětí ve věku od 2 do 6 let. Prioritou miniškolky Lumpík je rodinná atmosféra, která usnadňuje přechod dětí z rodinné péče do kolektivu vrstevníků. Provozní doba od 7:00 do 18:00 hod. nejen v pracovní dny, ale i o STÁTNÍCH SVÁTCÍCH a PRÁZDNINÁCH. Možnost NOČNÍHO, VÍKENDOVÉHO i NÁRAZOVÉHO hlídání a to ...

Dětská kavárna - nekuřácká a bezbariérová provozovna - WIFI připojení - přebalovací pult - trampolína - houpačka - dětské židličky - hlídání dětí - narozeninové oslavy na míru.

Dětské studio. Hlídání dětí: - se zaměřením na výuky angličtiny - odpolední výběr volnočasových aktivit.

Služby: - úklid domácností - hlídání dětí - péče o seniory

Rodinné služby zajišťují kompletní služby pro rodiny a domácnosti a to od zajištění nové pracovní příležitosti, včetně rekvalifikace, přes pečovatelské služby, hlídání dětí a obslužné činnosti pro rodinu a domácnost až po vyklízení pozůstalostí a nemovitostí po vystěhování.

Agentura Svět dětí poskytuje mnoho služeb spojených s péčí o děti: - školička - minijesličky - hlídání dětí - pořádání narozeninových oslav