Péče o děti zahrnuje nejenom hlídání a vyzvedávání ze školy či z kroužků, ale také aktivní činnosti, jako jsou společenské hry, chození na procházky anebo učení nových věcí. Své dítě tedy můžete bez obav svěřit kvalifikovaným a zkušeným odborníkům.

Dětské studio. Hlídání dětí: - se zaměřením na výuky angličtiny - odpolední výběr volnočasových aktivit.

Úklid - domácnostivyklízení - sklepy - garážeodklízení - sníh Hlídání - dětislužby hodinového manžela Zajištění - rodinné oslavy

Kurzy cvičení a plavání pro děti. Mateřské centrum: -Opava, Válečkova 16. Psychofyzická příprava na porod. Plavání kojenců a batolat. Plavání dětí (bez rodičů). Plavání rodičů s dětmi. Plavání dětí z MŠ. Cvičení kojenců a batolat. Cvičení rodičů s dětmi, školička. Laktační liga. Hlídání dětí. Dovolená s baby clubem. Mikroškolka, ...

Petra Herrmannová provozuje mateřské centrum. Centrum pomáhá maminkám s hlídáním dětí, nabízíme řadu kurzů a také hernu pro děti.

Jesle Mrňousek v Havířově celodenní hlídání velmi malých děti ve věku od 1 roku do 3 let věku. Hlavním úkolem jesliček je ulehčit zaměstnaným rodičům péči o dítě a zároveň se podílet na jeho všestranném rozvoji. Během pobytu v mateřské školce dbáme na to, aby si dítě osvojilo nové dovednosti v souladu s vývojovou fází, ve které se nachází, kdy ...

Služby - hlídání dětí - mini školka - vzdělávání pro chůvy, možnost rekvalifikace.

Péče o děti předškolního věku. Výchova, učení hygienických a kulturních návyků. Rozvoj schopností dětí.

Rodinná kavárna: - s dětským koutkem - se zahrádkou - nekuřácká - určena pro děti 0 - 10 let v doprovodu dospělého. Herna pro děti. Možnost uspořádání narozeninové oslavy.

Jsme soukromá školka a mikrojesle v Ostravě-Třebovicích (Porubě). Poskytujeme možnost hlídání dětí s kvalitním předškolním vzděláváním a také plavání pro děti. Pořádáme také akce pro děti s rodiči.

Soukromé jesle. Hlídání dětí. Další provozovna: - Žilinská 9, Ostrava – Poruba.

Práce: -elektroinstalační -vodoinstalační -podlahářské -malířské -zednické Montáž: -kuchyňské linky -nábytek

Servis pro rodinné domy i domácnosti. - instalatér - malíř - úklid sněhu - hlídání dětí - lakýrník - dělník - čalouník - pokojská - šikmé, rovné střechy - úpravy zeleně - informační technologie - údržbář - elektrikář - úklidové práce - zedník - čištění fotovoltaiky

Hlídání dětí. Úklidové služby. Jednorázový i pravidelný úklid bytů a rodinných domků, následnou pravidelnou výpomoc v domácnosti, společenskou asistenci seniorům, drobné nákupy a různé pochůzky, hlídání dětí od 3 let, hlídání, krmení a venčení zvířecích mazlíčků. Po dohodě také v době Vaší dovolené či jiné nepřítomnosti.

Hlídání dětí. Hospodyňské služby.

Hlídání dětí. Výuka anglického jazyka.

Nabízíme generální i pravidelný úklid domácnosti prováděný stálou hospodyní, úklid kanceláří, ordinací, obchodních a výrobních prostor, mytí oken a výloh, dveří, obkladů, čištění sedacích souprav, koberců a čalounění strojem Kärcher, strojové mytí podlah, nakupování, praní, žehlení, stěhování, hlídání dětí (služby naší chůvy), údržbu zahrad a ...

Rodičovské centrum: - montesorri club - obědy v chaloupce - cvičení pro těhotné - cvičení pro děti - výtvarka pro dospělé.

Dětské studio Kouzlo: - hlídání dětí - cvičení rodičů s dětmi - pohybový a výukový program - hudební program.

Hlídání dětí: - krátkodobé - dlouhodobé - hlídání na poslední chvíli - nárazové.

Služby: masáže - regenerační, relaxační, zdravotní - reiki masáže - magnetizerská terapie - hlídání dětí - kurzy - masáže, meditace a vizualizace, Reiki.

Lakýrnické práce hodinový manžel Malířské práce hodinový manžel Truhlářské práce (hodinový manžel) Hodinový manžel - malířské práce - zednické práce - truhlářské práce - lakýrnické práce Zednické práce (hodinový manžel)