Šaty pro nevěstu, obleky pro ženicha anebo svatební dekorace. Svatební salóny nabízí bohatý sortiment produktů, od oděvů a obuvi, přes dekorace a doplňky, jako jsou závoje, bižuterie, kytice a lampiony štěstí, až po poradenské služby či plánování svateb.

Služby - svatební agentura, svatební salon - kompletní svatební a společenský servis na klíč Půjčovna, prodej - svatební šaty - společenské šaty - pánské obleky - prsteny, závoje, doplňky

Svatební a květinové centrum Půjčování, půjčovna, svatby, svatba: - svatební šaty - doplňky (závoje, rukavice, ozdoby) - výzdoba na auta a svatební stoly - šaty pro družičky i chlapce - taneční a jiné události: - společenské oblečení, šaty. Prodej: - svatební oznámení - snubní prsteny - svatební doplňky (košíčky, ...

PERFECT DAY, v. o. s. svatební a společenský servis; půjčovna, prodejna, pořádání společenských akcí, párty, oslav.

Svatební agentura - kompletní realizace svateb a oslavprodej, maloobchod a půjčování svatební dekorace, výzdoba a doplňky. E- shop, svatební dekorace, výzdoba a doplňky.

Svatební a společenské šaty půjčujeme a prodáváme již od roku 2009. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků vynikající renomé a se třemi pobočkami patříme k největším svatebním salonům v regionu. Pobočky: Pospíšilova 1155, Hradec Králové, tel. 739 433 195 Smilova 337, Pardubice, tel. 736 786 565 Roudnice 127, Lhota pod Libčany, tel. 739 ...

Největší půjčovna svatebních, společenských šatů v severočeském kraji. Největší severočeský svatební salon. Provozovna: - JABLONEC NAD NISOU Komenského 33 tel.: 483 314 956 Pracovní doba: Po-Pá 9.00-17.00 hod. So 9.00-11.00 hod. PŮJČOVÁNÍ, PŮJČOVNA: - svatební šaty ve všech velikostech - svatební šaty ...

Svatební agentura: - organizace, zajištění, příprava svateb, svatby: - koordinace svatebního dne - organizace, příprava večírků, narozeninových oslav, rodinné oslavy. Tlumočení, tlumočnické služby, překlady, překladatelské služby: - nizozemština.

Prodej a půjčovna společenských a svatebních šatů všech velikostí. Naleznete u nás kvalitní šaty za velmi příznivé ceny. Přizpůsobíme se Vaší pracovní době i o víkendy a večerní hodiny. Dále Vám zajistíme svatební oznámení a snubní prsteny z titanu nebo chirurgické oceli.

Služby: - svatební agentura - půjčovna svatebních a plesových šatů

Svatební salon. Půjčovna: - svatební šaty - společenské šaty - pánské obleky - šaty pro děti

Svatební salón. Půjčování, půjčovna: -svatební šaty: -dámské, pro družičky -pánské obleky -bižuterie, korunky, závoje, doplňky -ozdoby na auta. Zprostředkování, prodej: -snubní prsteny -oznámení.

Svatební salon ADAMA Vám půjči svatební šaty, plesové šaty, pánské šaty, společenské šaty a dětské šaty.

Svatební salon Adriana. Nabízíme k zapůjčení nebo prodeji: - luxusní svatební šaty - společenské šaty - pánské obleky - šaty pro družičky a mládence - závoje - doplňky do vlasů, bižuterii - rukavičky, podvazky, bižuterii - pánské obleky a ozdoby pro svatební výzdobu automobilů.

Prodej, půjčovna: - svatební šaty - společenské šaty Zakázkové krejčovství.