Šaty pro nevěstu, obleky pro ženicha anebo svatební dekorace. Svatební salóny nabízí bohatý sortiment produktů, od oděvů a obuvi, přes dekorace a doplňky, jako jsou závoje, bižuterie, kytice a lampiony štěstí, až po poradenské služby či plánování svateb.

Svatební agentura Svatby podle Katy
Svatební agentura Svatby podle Katy se sídlem v Brně vám zajistí vaši svatbu do posledního detailu. U nás najdete vše potřebné pro váš svatební den. Rádi vám pomůžeme s veškerou organizací, zajistíme formality na úřadech, doporučíme prověřené a spolehlivé dodavatele za jejichž profesionalitu ručíme. Také vám poradíme s výběrem místa obřadu i ...
Svatební salon Paloma prodává a pronajímá svatební šaty již od roku 1991. V našem svatebním salonu nabízíme k zapůjčení svatební šaty od osvědčených světových značek. Spolehnout se tak můžete na vysokou kvalitu materiálů, ze kterých jsou svatební šaty ušity i na jejich moderní střihy, které jsou navržené v souladu s aktuálními trendy. Kromě ...

Půjčovna dekorací na svatby, oslavy, party, či firemní večírky SVATBY PODLE KATY DEKOR. V naší půjčovně naleznete všechno co budete potřebovat při svém svatebním dnu od obřadu, přes veškeré vybavení, foto koutek, osvětlení až po ty nejmenší dekorace. Pomůžeme Vám také s realizací vaší svatby a koordinací Vašeho svatebního dne. Půjčovna - ...

Internetový prodej, e-shop, kamenná prodejna, půjčovna: - dárkové krabičky - dárky pro slavnostní chvíle - svatební autodekorace - doplňky pro nevěsty a družičky, svatební oslavy - figurky na dort - jmenovky na svatební tabuli - kamínky a korálky.

Prodej, půjčovna: -svatební šaty -společenské šaty -šaty na polonézu -šaty pro družičky -dámská obuv -spodní prádlo -pánské obleky -pánská obuv -košile, kravaty, regaty -bižuterie -snubní prsteny -veškerý doplňkový sortiment.

Svatební salon, půjčovna, služby: - svatební šaty - pánské obleky - svatební servis.

Svatební agentura splněný sen nabízí služby jako jsou svatební poradenství, koordinace svatebního obřadu, koordinace svatebního dne, svatby na klíč.

Svatební agentura, svatba: - svatební dekorace - snubní prsteny - prodej i koupě svatebních šatů, šaty. Zajistíme: - dorty - výzdobu, dekorace - květiny - kadeřnictví, líčení - dopravu - foto, video - hudbu, zábavu

Služby: - půjčovna svatebních i společenských šatů - zajišťování svatebních oznámení a doplňků

E-shop - svatební dekorace - svatební boty - svatební závoje.

Svatební salon: - svatební šaty - společenské šaty

Salon a půjčovna společenských a svatebních šatů pro Vyškov, Brno, Prostějov. Dámské plesové a společenské a svatební šaty, boty, kabelky, rukavičky, doplňky.

Svatební studio, půjčovna, prodej: - svatební, společenské šaty.

Prodej, služby: -prodej svatebních šatů -půjčovna svatebních šatů -svatební doplňky -svatební jmenovky -svatební oznámení -vývazky -služby svatebního koordinatora -dorty -svatební koláčky a zákusky -catering. Svatby na klíč.

Kouzelná Svatba, svatební agentura Organizujeme svatby převážně v Brně a okolí. Pomůžeme Vám s dekorováním svatebního obřadu i hostiny, koordinací svatebního dne a náročným párům zajistíme svatbu na klíč. Provozujeme i vlastní půjčovnu a e-shop se svatebními dekoracemi. Sjednejte si informační schůzku zcela zdarma v naší kanceláři.

Prodej a půjčování: - svatební šaty, šaty pro družičky - společenské šaty - šaty do tanečních - pánské obleky, košile, vesty - maturitní šaty - bižuterie, vlasové ozdoby, prádlo - svatební oznámení - snubní prsteny - ozdoby na auta, stoly.

Taneční škola: - kurzy tance a společenské výchovy pro mládež, začátečníky, pokročilé - pořádání tanečních soutěží. Svatební salon Vivien: - půjčujeme svatební šaty, společenské šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební ozdoby.

Svatební agentura - kompletní realizace svateb a oslavprodej, maloobchod a půjčování svatební dekorace, výzdoba a doplňky. E- shop, svatební dekorace, výzdoba a doplňky.

Půjčovna, pronájem: -svatební šaty -svatební doplňky -karnevalové kostýmy -společenské oděvy

Půjčovna nejen svatebních dekorací, návrhy svatebních konceptů, kurzy, floristika.

Půjčovna svatebních a společenských šatů TRENDY. Zakázkové šití - modely - svatební a společenské šaty Prodej - modely - svatební a společenské šaty Půjčovna - netradiční svatební a společenské šaty - doplňky

Kosmetické služby Kadeřnictví Kryolipolíza Liposukce Masáže Prodlužování řas Lymfodrenáž Bio kosmetika Půjčovna společenských a svatebních šatů. Bělení zubů -zářivě bílý úsměv za pomoci intenzivního modrého studeného světla, v kombinaci s bělícím gelem.

Svatební salon Krissbey ORANŽOVÝ SALON. Služby, pronájem: -svatební šaty -šaty do tanečních -společenské šaty -pánské obleky -svatební oznámení -snubní prsteny -pro družičky a chlapce -svatební doplňky -ozdoby na auta. Prodejna: -vedle CAFÉ 99.