Šaty pro nevěstu, obleky pro ženicha anebo svatební dekorace. Svatební salóny nabízí bohatý sortiment produktů, od oděvů a obuvi, přes dekorace a doplňky, jako jsou závoje, bižuterie, kytice a lampiony štěstí, až po poradenské služby či plánování svateb.

Svatební agentura splněný sen nabízí služby jako jsou svatební poradenství, koordinace svatebního obřadu, koordinace svatebního dne, svatby na klíč.

Svatební agentura, svatba: - svatební dekorace - snubní prsteny - prodej i koupě svatebních šatů, šaty. Zajistíme: - dorty - výzdobu, dekorace - květiny - kadeřnictví, líčení - dopravu - foto, video - hudbu, zábavu

Služby: - půjčovna svatebních i společenských šatů - zajišťování svatebních oznámení a doplňků

Svatební salon, dům.. -svatební šaty na půjčení i prodej -společenské a plesové šaty -šaty do tanečních -pánské obleky, košile, kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky se sponami na kravaty -šaty pro družičky a na přijímaní, chlapecké obleky -kožešinové štoly a kožíšky, saténové peleríny -svatební obuv -bižuterie -ozdoby do vlasů – ...

Vítejte ve svatebním studiu, ve kterém vám kromě šatů značky Maggie Sottero nabízíme autorské modely na míru. Při šití nám záleží nejen chik střihu, ale také na výběru kvalitních látek a materiálů. Sídlíme v ateliéru starobylé zástavby v centru města Znojma. Každé z Vás věnujeme osobní péči a pomáháme hledat pro Vás ty pravé. Každá nevěsta je ...

E-shop - svatební dekorace - svatební boty - svatební závoje.

Svatební salon: - svatební šaty - společenské šaty

Svatební salon, půjčovna, služby: - svatební šaty - pánské obleky - svatební servis.

Salon a půjčovna společenských a svatebních šatů pro Vyškov, Brno, Prostějov. Dámské plesové a společenské a svatební šaty, boty, kabelky, rukavičky, doplňky.

Svatební salon Paloma prodává a pronajímá svatební šaty.

Svatební studio, půjčovna, prodej: - svatební, společenské šaty.

Půjčovna, služby: -obřad - slavobrána, altán, několik druhů židlí, stolků, luceren, váziček a dalších dekorace. -sladký bar etažéry, stojany podstavce na dorty, poklopy, tácky a talířky, dózy -nápojový bar - nápojové barely, lahvičky, karafy, nápojové doplňky -foto koutek -foto rekvizity, foto stěna bílá -mobiliář stoly, židle, další ...

Prodej, služby: -prodej svatebních šatů -půjčovna svatebních šatů -svatební doplňky -svatební jmenovky -svatební oznámení -vývazky -služby svatebního koordinatora -dorty -svatební koláčky a zákusky -catering. Svatby na klíč.

Kouzelná Svatba, svatební agentura Organizujeme svatby převážně v Brně a okolí. Pomůžeme Vám s dekorováním svatebního obřadu i hostiny, koordinací svatebního dne a náročným párům zajistíme svatbu na klíč. Provozujeme i vlastní půjčovnu a e-shop se svatebními dekoracemi. Sjednejte si informační schůzku zcela zdarma v naší kanceláři.

Prodej a půjčování: - svatební šaty, šaty pro družičky - společenské šaty - šaty do tanečních - pánské obleky, košile, vesty - maturitní šaty - bižuterie, vlasové ozdoby, prádlo - svatební oznámení - snubní prsteny - ozdoby na auta, stoly.

Taneční škola: - kurzy tance a společenské výchovy pro mládež, začátečníky, pokročilé - pořádání tanečních soutěží. Svatební salon Vivien: - půjčujeme svatební šaty, společenské šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební ozdoby.

Svatební agentura - kompletní realizace svateb a oslavprodej, maloobchod a půjčování svatební dekorace, výzdoba a doplňky. E- shop, svatební dekorace, výzdoba a doplňky.

Půjčovna, pronájem: -svatební šaty -svatební doplňky -karnevalové kostýmy -společenské oděvy

Půjčovna nejen svatebních dekorací, návrhy svatebních konceptů, kurzy, floristika.

Půjčovna svatebních a společenských šatů TRENDY. Zakázkové šití - modely - svatební a společenské šaty Prodej - modely - svatební a společenské šaty Půjčovna - netradiční svatební a společenské šaty - doplňky

Kosmetické služby Kadeřnictví Kryolipolíza Liposukce Masáže Prodlužování řas Lymfodrenáž Bio kosmetika Půjčovna společenských a svatebních šatů. Bělení zubů -zářivě bílý úsměv za pomoci intenzivního modrého studeného světla, v kombinaci s bělícím gelem.

Svatební salon Krissbey ORANŽOVÝ SALON. Služby, pronájem: -svatební šaty -šaty do tanečních -společenské šaty -pánské obleky -svatební oznámení -snubní prsteny -pro družičky a chlapce -svatební doplňky -ozdoby na auta. Prodejna: -vedle CAFÉ 99.

Svatba dekor. Internetový prodej, e-shop, půjčovna: -dárkové krabičky -dárky pro slavnostní chvíle -svatební autodekorace -doplňky pro nevěsty a družičky, svatební oslavy -figurky na dort -jmenovky na svatební tabuli -kamínky a korálky.