Inkoustové a laserové tiskárny jsou aktuálně nejužívanější. Pro jejich používání je nutné dokoupit cartridge nebo tonery. Pokud chcete ušetřit místo v pracovně, pořiďte si multifunkční tiskárnu, která funguje i jako kopírovací zařízení a skener v jednom.

Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
KLEINWÄCHTER holding – tiskárna ve Frýdku-Místku má v polygrafii dlouholeté zkušenosti. Nabízíme grafické zpracování, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátový tisk, knihařské práce, reklamní služby. Uspokojíme potřeby úřadů, firem, studentů, projektantů i občanů. Potřebujete tisknout nebo kopírovat? Neváhejte se na nás obrátit.
Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
Reklamní agentura - výroba reklamy, grafické studio, tisk firemních tiskovin

Zhotovení - reklamní fotografie Natáčení videí Tisk - oznámení

Online magazín Jsme úspěšní přináší nejnovější zprávy, zajímavosti, denní zpravodajství a aktuální informace o úspěšných projektech, celebritách, prosperujících firmách a inspirativních lidech.

Knihařské práce: - vazba diplomových, bakalářských, dizertačních a podobných prací - vazba knih a časopisů (včetně vazby Sbírek zákonů) - vazby, pevné desky, šité, s tiskem - kroužkové vazby - pasparty - jídelní lístky - a další, dle přání zákazníka.

Činnost: - reklamní služby - tisk - grafické návrhy - webové prezentace, stránky

Reklamní polepy automobily, plachty, výlohy Tisk - vizitky - letáky - plakáty Grafické studio Webdesign Prodej - dárkové předměty (hrničky, puzzle, trička, čepice, ...)

Reklamní činnost, služby: - laserové gravírování - velkoformátový tisk - tvorba foliopísma - grafické práce - výroba razítek - polepy automobilů, výloh - sítotisk

TAŠKY - TAŠKY HDPE košilky v bloku - TAŠKY HDPE košilky na roli - TAŠKY s průhmatem - TAŠKY s páskovým uchem - TAŠKY ostatní SÁČKY - SÁČKY HDPE skládané - SÁČKY HDPE odtrhávací - SÁČKY HDPE na roli - SÁČKY HDPE svačinové - SÁČKY HDPE do mrazáku - SÁČKY LDPE a HDPE různé - SÁČKY pro rychlé občerstvení - SÁČKY papírové - ...

Tiskárna: - ofsetový tisk - grafické studio.

Služby: - kreativní studio grafiky a reklamy - corporate identity - tiskoviny - výroba reklamy

LIONGRAPHIC - grafické studio - velkoformátový tisk - reklama - potisk reklamních předmětů - vizitky, letáky.

Služby, výroba: - grafický design - logotypy, značky - písmomalířství - rytecké práce - tisk - reklamní předměty

Služby: - webdesign - tvorba webových stránek - grafické a DTP studio - tisk

Firma REUS s.r.o. sídlící v Plzni je dodavatelem zasilatelských a vázacích služeb. Nabízíme dokonalý finishing, přesnou adresaci a včasnou distribuci zásilek. Zpracováváme katalogy, noviny, reklamní tiskoviny a telefonní seznamy. Služby: - knihařské práce - finishingové služby - vazby knih (drátošití, lepení) - ofsetový tisk - ...

Kompletní výroba a zajištění reklamy, grafický design. Výroba: - polepy vozidel - reklamní tabule a plachty - obrazy na míru - samolepky. Potisk - textil.

Tiskárna - ofsetový tisk - tisk letáků, blahopřání, propagačního materiálu.

Činnost: - vývoj systémů a aplikací - tvorba webové stránky, e-shopy - webdesign - internet marketing - grafické služby - tisk

Grafika, sazba, tisk. Grafické studio: - příprava a realizace tiskovin - návrh loga - grafické návrhy - poradenství. Tiskárna: - tisk - venkovní reklama - banery - plakáty - vazba. Služby: - webová prezentace - reklama - fotografie - překlady.

Reklama fóliová a tisková. Reklamní a dárkové předměty, potisk předmětů, textilu. Výroba samolepek: -firemní -orientační štítky -malonákladový digitální tisk -letáky -brožury -prospekty -webdesign.

Reklamní služby: - signmaking - ofsetový a digitální tisk - fotografické služby - marketingové poradenství - polepy vozidel - polep výloh - výroba razítek - plachty, bannery - reklamní předměty - výroba razítek

Zabýváme se potiskem reklamních předmětů. Specializujeme se na potisk sítotiskem především u textilních produktů jakou jsou tašky, trička, mikiny a další oděvní textil. Naše technologie nám ale umožňují tisknout prakticky na vše co Vás napadne.

Činnost: - LED billboardová prezentace firem - výroba reklamní spotů - grafické návrhy - tisk - tvorba webových stránek

Služby: -výroba reklamy -celopolepy automobilů -autofólie -potisk triček -dárkové předměty, vizitky -tisk, velkoplošný tisk.

Reklamní agentura: -grafické práce -reklamní foliové polepy na výlohy, auta -sítotisk na textil, fólie a papír -digitální tisk na folie, plachty, papír -písmomalířské práce -tvorba webových stránek -DTP studio.