Inkoustové a laserové tiskárny jsou aktuálně nejužívanější. Pro jejich používání je nutné dokoupit cartridge nebo tonery. Pokud chcete ušetřit místo v pracovně, pořiďte si multifunkční tiskárnu, která funguje i jako kopírovací zařízení a skener v jednom.

Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
KLEINWÄCHTER holding – tiskárna ve Frýdku-Místku má v polygrafii dlouholeté zkušenosti. Nabízíme grafické zpracování, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátový tisk, knihařské práce, reklamní služby. Uspokojíme potřeby úřadů, firem, studentů, projektantů i občanů. Potřebujete tisknout nebo kopírovat? Neváhejte se na nás obrátit.
Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
TISKÁRNA SCHENK, s.r.o. - komplexní tiskový servis
Naše společnost působí na trhu polygrafie a reklamy již více jak dvacet let. Naší hlavní výrobní činností je ofsetový, digitální, velkoplošný tisk, potisk obálek, výroba razítek, potisky reklamních předmětů a textilu. Obrátit se na nás neváhejte i v případě, že potřebujete kvalitní knihařské a dokončovací práce. Jsme odborníky v oboru.
TISKÁRNA SCHENK, s.r.o. - komplexní tiskový servis
Reklamní činnost, služby: - laserové gravírování - velkoformátový tisk - tvorba foliopísma - grafické práce - výroba razítek - polepy automobilů, výloh - sítotisk

Reklamní agentura: -grafické práce -reklamní foliové polepy na výlohy, auta -sítotisk na textil, fólie a papír -digitální tisk na folie, plachty, papír -písmomalířské práce -tvorba webových stránek -DTP studio.

Reklamní činnost - výroba razítek - reklamní předměty - tisk - webdesign. Prodej kancelářské a výpočetní techniky.

Reklamní agentura: - velkoformátový tisk - polepy automobilů - venkovní reklama

Tiskárna, služby: - ofsetový tisk - velkoformátový tisk - nízkonákladový tisk - grafické studio

Výroba, prodej: - reklamní předměty všech kategorií, také kožená galanterie, koženky a plasty. Tiskařské práce, potisk.

Fotografické služby. Digitální minilab. Svatební fotografie, atelier. Prodej fotoaparátů a příslušenství. Velkoformátový tisk.

Reklama a propagace: -reklamní tabule a nápisy -reklamní předměty -vizitky, samolepky -svatební oznámení -písmomalířství -razítka.

Reklama na automobily včetně obrazových fotografií(tzn, že mohou udělat reklamu přes celé auto). Reklamní předměty s potiskem. Venkovní reklama. Billboardy. Světelná reklama a neony. Výroba razítek. Tisk: -velkoplošný -ofsetový-prospekty, katalogy -malonákladový-digitální -sítotisk-samolepky, textil.

Paspartování - obrazy včetně zasklení Provád - zlatotisk Vazba - knihy - diplomové prácepodlepování map a obrazů

Gravírování kůže Povrchové úpravy textilu laserem Polygrafická výroba