Inkoustové a laserové tiskárny jsou aktuálně nejužívanější. Pro jejich používání je nutné dokoupit cartridge nebo tonery. Pokud chcete ušetřit místo v pracovně, pořiďte si multifunkční tiskárnu, která funguje i jako kopírovací zařízení a skener v jednom.

Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
KLEINWÄCHTER holding – tiskárna ve Frýdku-Místku má v polygrafii dlouholeté zkušenosti. Nabízíme grafické zpracování, ofsetový tisk, digitální tisk, velkoformátový tisk, knihařské práce, reklamní služby. Uspokojíme potřeby úřadů, firem, studentů, projektantů i občanů. Potřebujete tisknout nebo kopírovat? Neváhejte se na nás obrátit.
Tiskové služby všeho druhu zajistí KLEINWÄCHTER - grafika, reklama, tisk
LITOPAP spol.s r.o. Výroba papírových obalů Litoměřice
Výroba, tisk: - kartónové krabice - samolepící etikety, včetně čárových kódů - obaly z 3, 5 a 7 vrstvé lepenky(krabice, proložky) - tiskoviny, katalogy, formuláře - propagační předměty. Velkoobchod, objednávková kancelář- Litoměřice, Mírové náměstí 25 (1.patro): - tabelační a NCR* papír - xerografický a faxový papír - obálky a ...
Tisk, kopírování, vazby, laminování a také fotodárky Vám zajistí firma Ladislav Kožíšek. Služby: - kopírování (černobílé, jednostranné, oboustranné) - tisk - eco solventní tisk do šíře 1370 mm a xerografický černobílý tisk do šíře 914 mm - Day inkoustový interiérový fotorealistický tisk do šíře 1050 mm na zařízení Canon iPF820 a ...

Výroba: -etikety -tiskoviny -skládačky.

Společnost APOLLO PRINT s.r.o. z Lovosic je tiskárna s desetiletou tradicí, poskytujeme kompletní tiskové služby. Tiskárna: - tisk ofsetový, knihtisk - velkoplošný tisk - tisk polepů automobilů a výloh ( v blízké lokalitě i výlep) - vazba knih a časopisů, formáty V1, V2 - velkoplošné kopírování - laminování - výroba ...

Reklamní agentura: - grafické a DTP studio - vyřezávaná grafika - velkoformátový tisk - venkovní reklama - plachty a bannery - fólie

Tisk: -časopisů, katalogů a prospektů ve vysokých nákladech.

Vydavatelská a nakladatelská činnost: - vydávání fotografií, pohlednic, plakátů, formulářů. - korektury a technická redakce.

Centrum digitálních služeb: - digitální tisk, kopírování, scanování - služby DTP studia - správa e-shopů - tvorba webových stránek - velkoformátový tisk.

Grafické služby - webdesign, tvorba webových stránek - fotografické služby, produktové fotografie, portréty - grafika - návrhy vizitek - tiskoviny - logo, logotyp.

Marketingová agentura: - webdesign - grafické práce - tisk - distribuce tiskovin - inzerce v tisku a rádiu - outsourcing - optimalizace nákladů.

Naše služby: - DTP studio - grafické návrhy - digitální tisk - ofsetový tisk, obaly.

Služby - webdesign, tvorba webových stránek - tisk letáků - grafické práce - tvorba Microsite stránek - panoramatické fotografie, netradiční způsoby prezentace.

Reklamní služby - velkoformátový tisk.

Služby: - fullservisová reklamní agentura s celorepublikovou působností - reklamní polepy vozidel - bannery - světelná reklama - grafické práce - tisk - reklamní předměty

WT-servis, CZC.CZ Prodej a servis: - počítače, notebooky - tiskárny - fotoaparáty - tonery. Služby: - laminace - skenování - výroba razítek a vizitek.

Prodej, pronájem a servis kopírovací a tiskové techniky - tisk etiket.

Tisk - plakáty - cedule - samolepky - plachty - obrazy.

Grafické a reklamní studio - tiskové a kopírovací služby - výroba reklamy.

Tiskárna, služby: - potisk reklamních předmětů a textilu - tamponový tisk a sítotisk

Reklamní agentura - velkoplošný tisk - bannery - design.