Potřebujete pomoci s úklidem bytu, domu, kanceláří, firem, prostorů po stěhování, škol, komerčních prostor nebo třeba s úklidem po stavbě? Přizvěte si k sobě úklidový tým, který se postará o údržbu a čištění objektů, prostorů a povrchů všech typů.

FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným
Úklidové služby nabízí společnost FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným již od roku 1990. Používáme lety prověřenou vysoce kvalitní úklidovou techniku. Specializujeme se na úklid bytových i nebytových prostor včetně mytí oken, strojního mytí podlah a výškových prací.
FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným
ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.
Profesionální jednorázový i pravidelný úklid firem, kanceláří i domácností svěřte do rukou firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. ze Zábřehu. Pozvěte si domů naši profesionální uklízečku, která s nepořádkem zatočí účinně a rychle. Postaráme se o běžný úklid domácností, žehlení prádla i úklid kolem domu. Uklidíme po malování, umyjeme okna ...
ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.
AB Prokir, s.r.o.
Společnost AB Prokir, s.r.o. se specializuje na úklidové služby již od roku 1990. Provádíme úklidové práce bytů, domů, komerčních prostor, hotelů, zdravotnictví, obchodních prostor, bank a dalších prostorů. Poskytujeme garanci spokojenosti a službu 24 hodin denně. Jsme držiteli osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu speciální ochranné ...
AB Prokir, s.r.o.
Úklidový servis: - úklid firem a komerčních prostor - úklid domácností, chat, bytových domů. Čištění koberců a čalounění. Hlídání, venčení mazlíčků. Společnost seniorům, nákup a doručení domů.

ŠEDOVÁ clean service, o. p. s. se zaměřuje na jednorázové a pravidelné úklidy firemních prostor, domácností, kanceláří, čištění oken, čalounění a aut.

Úklidové služby: - jednorázový, pravidelný i generální úklid firem, komerčních prostor - běžný i generální úklid domácností.

VEL-S zajišťuje služby související s technickou správou nemovitostí, chod technických zařízení budov, revize, servis, odborné technické prohlídky a havarijní službu. Další služby: úklid objektů a přilehlých ploch, údržba venkovních sportovišť.

Úklidová firma v Olomouci. Provádí úklid bytů, bytových domů, domácností, firem, kanceláří a staveb.

ALL ČisTomáš SERVICES, s.r.o. se zaměřuje na pravidelný úklid bytových domů, firemních prostor, čištění podlah, koberců a čalounění.

24CLEAN s.r.o. se zaměřuje na úklidové služby pro jednotlivce i podnikatelské subjekty.

INVEST BUSINESS ECONOM s.r.o. se zaměřuje na administrativní činnost, prodej kosmetických produktů a úklid firemních prostor v Brně.

Výkon profesionálního předsedy SVJ, komplexní služby a poradenství pro SVJ a BD. Zajišťujeme úklidové služby, úklid bytů, rodinných domů, kanceláří, komerčních prostor i společných prostor v panelových domech v Karviné a okolí. Provádíme jednorázový i pravidelný úklid, vysávání, vytírání, mytí oken a výloh, schodišť i čištění sedaček, koberců a ...

RYCHLÁ JEDNORÁZOVÁ PRÁCE: - montáž nábytku, doplňování zboží v obchodních řetězcích, úklidové služby, roznášení letáků, vykládání kamionů, ... - zajištění studentů SŠ a VŠ, popřípadě žen na mateřské dovolené KRÁTKODOBÁ PRÁCE: - práce na několik po sobě jdoucích dní při problémech se stavem kmenových zaměstnanců - administrativa, pomocné ...

Komplexní služby při vyklízení objektů Vám zajistí firma Marie Bělová. Naše firma se zaměřuje na vyklízecí práce. Vyklízíme byty, domy, kanceláře, sklepy, půdy i stodoly. Dále naše služby zahrnují bourací práce, demolice a rozebírání staveb s následnou likvidací sutě. Obrátit se na nás neváhejte i pokud potřebujete uklidit velmi ...

Práce: - strojní a ruční výkopové a zemní práce - demolice a bourací práce. Autodoprava: - převoz sypkých materiálů - převoz písku - převoz štěrku - převoz suti. Služby: -vyklízecí a úklidové práce.

MEFRA s.r.o. se zaměřuje na servis, stěhování a montování výrobních linek, na průmyslové čištění suchým ledem, skladování a jeřábnické práce.

EVADTER s.r.o. zajišťuje úklidové služby, provádí výrobu razítek, reklamních předmětů a instalace softwaru a hardwaru.

Nabízím v Šumperku široký výběr prací hodinového manžela. Můžete se na mě obrátit s požadavkem na různé venkovní i vnitřní práce. Současně nabízím také další služby jako jsou např. nákupy, odvoz k lékaři nebo vyřízení úředních či technických záležitostí. Působím především v Šumperku a okolí, v případě dohody i kdekoliv jinde. Nabídka ...

Úklidová služba v Olomouci. Zajistí pravidelné i generální úklidy, nákupy pro domácnosti. Ruční mytí a čištění vozidel. Služby hodinového manžela.

Služby: -zajištění pečovatelek či hospodyň v celé ČR -hlídání dětí v domácnostech klientů i pečovatelek -pečovatelky jsou pravidelně školeny a mají praxi -doprovody, doučování, vyúku jazyků a předmětů -v oblasti péče o domácnosti kompletní úklidové služby domácností včetně žehlení, nakupování -venčení a hlídání psů -úklidy firemních ...

Stavebnictví: -stavba RD -rekonstrukce bytových jader -obklady a dlažby -zateplení fasád -sádrokartony -zemní a výkopové práce -izolace aj.

Společnost MIRA expert s.r.o. z Prahy je zaměřena na širokou škálu služeb. Odborně vyškolení pracovníci zajišťují zakázky z různých oborů. Máme 20 let zkušeností a působíme po celé České republice. Vlastníme různé certifikáty, které nás opravňují vykonávat úklidové služby i pro náročné klienty. Služby: - čištění a technické služby - ...

Parní, ruční mytí aut. Čištění párou v domácnosti, firmách, kancelářích.

Úklidy kanceláří a komerčních prostor.

Firma zajišťuje pravidelné i jednorázové úklidy domácností, firem, kanceláří. Čištění koberců a čalounění. Úklid po stavebních a řemeslných pracích.

Deratizační a dezinfekční služby. - hubení hlodavců - hubení hmyzu, štěnic, mravenců, švábovitých - dezinfekce bytů po zemřelých - v potravinářství - v obytných domech - v ostatních provozech.