Využijte služeb prádelny a čistírny, která nabízí praní ložního prádla pro hotely, penziony a zdravotnické zařízení, praní přehozů a dek z dutého vlákna, praní péřových bund, spacáků a textilních koberečků, ruční žehlení košil a chemické čištění oděvů.

Čistírna peří. Výroba: -péřové výrobky. Prodej, eshop: -prošívané deky, péřové deky -péřové bederní pásy. 560 sběren po celé České republice.

Prádelna a čistírna VDI Servis - družstvo poskytuje kvalitní služby v oblasti praní a čištění oděvů i prádla. V naší prádelně pereme veškeré druhy prádla nejen pro velkoodběratele, ale i pro soukromé osoby. Našich služeb využívají např. hotely, ubytovny, stravovací zařízení, ale i běžní občané. Čištění oděvů a prádla provádíme s využitím moderních ...

Čistírna, prádelna: - mokré čištění - praní, žehlení prádla.

Prádelna - praní prádla - sušení, mandlování, žehlení.

Služby: -elektronické zabezpečovací systémy -hlídání objektů -čištění peří, šití prošívaných dek -kovovýroba. Prodej, montáž: -fólie. Ubytování: -penzion Kvilda.

-Praní, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží

Čištění peří, šití péřových prošívaných přikrývek, polštářů a spacích pytlů.

Praní a chemické čištění všech druhů oděvů, prádla a bytového textilu.

Čištění a praní textilu a oděvů

Služby: -čištění peří Výroba, šití: -lužkoviny -polštáře -deky -zavinovačky

Služby: -velkokapacitní prádelna -čistírna.

Zabýváme se: - čištěním peří - prodej nových péřových polštářů a dek - renovace a výroba péřových přikrývek a polštářů Každý lichý týden máme otevřeno i v sobotu, mimoto dle telefonické domluvy.

Praní a čištění oděvů. Praní a žehlení hotelového prádla. Praní a žehlení pracovního oblečení. Autoservis a pneuservis. Ubytování.

Čištění a praní oděvů a peří. Pneuservis a autoservis. Ubytování v penzionu Park.

Služby: - žehlení prádla - mandlování prádla.

Služby: -rychloprádelna -čistírna -chemické čištění kožených oděvů -vypínání deček -čištění koberců -čištění peří. Šití, sběrna, prodej: -prošívané přikrývky, deky a polštáře -dvoudeky -spací pytle -přikrývky, polštáře z ovčí vlny -z umělých vláken -z nového peří -přehozy -ložní soupravy -velký výběr sypkovin ...

Služby: -prádelna -čistírna -rychločistírna -pereme pro restaurace, hotely, ubytovací zařízení -praní pro sportovní kluby, firemní oblečení, vojsko. Sběrna KATEV: -39002 Tábor -Bílkova 2905 -tel.:381254506.

Služby: -čistírna peří -přešívání peřin a dek. Výroba, prodej: -prošívané deky -4 způsoby proševu -kompletní soupravy z nového peří -sypkoviny -od standartu po luxus -zdravotní přikrývky a polštáře -ovčí vlna.

Služby: -prádelna -praní prádla včetně dopravy v kontejnerech -pracovní oděvy -ložní prádlo -restaurační-hotelové prádlo -praní pro zdravotnická zařízení včetně kompletace a dodávky operačních setů podle požadavku klienta. Půjčovna: -ložní prádlo, stolní prádlo, froté -veškeré prádlo pro nemocnice -operační ...

Výroba a prodej: -péřové výrobky -prošívané deky -dvojdeky -polštáře -sypkovina -odvoz, dovoz. Služby: -čištění peří -čištění za sucha parou.

Praní a mandlování ložního prádla.