Nemáte čas na úklid? Využijte úklidové služby zahrnující mytí oken, schodišť a zrcadel, čištění koberců, podlah i sedaček, utírání prachu, žehlení, mytí nádobí, generální úklid koupelny a kuchyně, desinfekci a impregnaci povrchů a další potřebné služby.

Služby: - mobilní čištění interiérů aut - čištění koberců a čalounění

Alka: - úklid firem a domácností - úklidy po malování a po stavbách - mytí oken a čištění koberců - vyklízení sklepů a půdních prostor - sečení trávy - svoz odpadu, odklízení sněhu - spolupráce při exekuci.

Mějte doma předvánočně uklizeno po celý rok. Dopřejte si více volného času a nechte na nás zařídit vám příjemné, čisté prostředí nejen u vás doma, ale třeba i ve vaší kanceláři či jiných komerčních a společenských prostorách.

Zajišťujeme komplexní úklid určených prostor. Práce je prováděna vlastním materiálem, nástroji, vybavením, dopravou a případným dozorem potřebným k zajištění celé práce.

Úklidové služby: - pravidelné úklidy firem a kanceláří - jednorázové kompletní úklidy bytů - dodávky toaletních potřeb - mytí oken včetně rámů - čištění koberců extrakční metodou - čištění interiérů aut mokrou i suchou cestou - kompletní úklid po malířích a stavebních úpravách Správa a údržba nemovitostí: - drobné údržbářské práce - ...

Služby: - bezpečnostně - právní poradenství - detektivní služby - bezpečnostní služby - obecní patrola - vyhledávání rodokmenů - hostinská činnost - cateringové služby - ubytovací služby - úklidové služby - dočasný psí domov - vyklízení nemovitostí.

Od roku 2002 poskytuje naše firma úklidové služby, a od roku 2010 se zabýváme fyzickou ostrahou objektů, obsluhou vrátnic a recepcí. V tomto oboru se naše klientela každým rokem rozrůstá. Řada spokojených organizací, firem a domácností u nás opětovně žádají o nabídku služeb v těchto kategoriích: zajištění stálého úklidu, fyzická ostraha objektů, ...

Profesionální a spolehlivá úklidová firma, která poskytuje kompletní úklidové služby.

Provádíme kompletní péči o fasády. Specializujeme se na mytí a čištění fasád střech a dlažeb. Čistění organického znečištění povrchů – odstranění plísní, řas, hub a mechů. Odstranění atmosférických nečistot z povrchů – smogových částic, prachu a dalších nečistot. Odstranění graffiti z fasád.

Čištění koberců, čalouněného nábytku a interiéru aut. Pracujeme pouze s kvalitním profi tepovacím strojem a čistícími prostředky. V této oblasti služeb máme letité zkušenosti a mnoho spokojených klientů. Zaručujeme rychlou realizaci Vaší objednávky.

Autodoprava - Přeprava osob do 9osob - Úklid - správa nemovitostí

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů.

Nabízíme krystalizace podlah, úklidové práce, výškové práce a mytí fasád, stavební práce.

Firma Prumhor s.r.o. Vám upraví Váš interiér či exteriér. Zabýváme se stavebními a natěračskými pracemi, zateplováním fasád a také prodejem barev a laků nejen v Šumperku, ale také v Olomouci. Zaměřujeme se na tyto služby: - stavební činnost (rekonstrukce, výstavba) - revitalizace bytových a nebytových domů - revitalizace panelových domů - ...

Služby: -úklidové práce -stálé -nárazové po řemeslnících Půjčovna: -úklidová technika -stroje na čištění koberců.

Práce, služby: - úklidové - úklid domácností, kanceláří - čištění koberců, sedaček - malířské práce - čištění interiérů vozů.

Nabízím inovativní technologii úklidových služeb pomocí páry. Provádím parní čištění a dezinfekci vozů, motorek, strojů, lodí, včetně ošetření laku vozů i ploch v domácnostech. Díky nejmodernějším přenosným agregátům na parní čištění jsme naprosto mobilní a přijedeme k Vám.Dále poskytuji služby antibakteriální ochrany domácností, firemních ...

Úklidová firma, úklid kanceláří a domácností v okolí Řípska, Ústecký kraj. Provádíme mytí oken, čištění koberců pomocí extrakce, hloubkové čištění i běžný úklid. Naším rajonem jsou Libochovice, Lovosice, Louny, Roudnice nad Labem, Litoměřice a další města v okolí.

Úklid, údržba a správou budov. ÚKLID: - úklid po řemeslnících - mytí oken a výloh ( běžné, ve výškách, špatně přístupné ) - čištění neonových reklam - průmyslové čištění podlah ( výrobní, průmyslové haly, ... ) - kompletní úklidový servis administrativních budov a kanceláří - čištění nákupních vozíků - úklid půdních a sklepních ...

Nabízím tyto služby: - hodinový manžel - úklidové - instalatérské - malířské - pokrývačské

Služby: - správa u údržba budov - facility management - úklidové služby - fyzická ostraha objektů

Úklidové služby - úklid rodinných domů, bytů, kanceláří - mytí oken - čištění čalouněného nábytku.

Úklidové práce: -domácnost -firmy -komerční prostor -kolaudační a pokolaudační úklid -mytí oken -čištění koberců aj.