Nemáte čas na úklid? Využijte úklidové služby zahrnující mytí oken, schodišť a zrcadel, čištění koberců, podlah i sedaček, utírání prachu, žehlení, mytí nádobí, generální úklid koupelny a kuchyně, desinfekci a impregnaci povrchů a další potřebné služby.

Služby: - tryskání suchým ledem

Zabýváme se úklidy administrativních budov, obchodních center, společenských prostor, výrobních a skladových areálů, činžovních domů, domácností a to jak ve formě pravidelné tak i jednorázové. Další výraznou sférou naší činnosti je poskytování služeb v automobilovém a leteckém odvětví.

Služby: - úklidové - mytí oken - odkup, správa, vymáhání pohledávek - realitní služby.

Odstraňování grafiti z budov, značek, veřejných prostor. Antigrafiti servis. Úklidové služby. Finanční služby. Montáž: - žaluzie - stínící technika.

Služby: - správa a údržba nemovitostí - úklidové služby - elektroinstalace - pronájem montážní plošiny

Zemní a stavební práce pro města i občany. Práci provádíme za použití vlastní mechanizace. Zemní a demoliční práce Chodníky, komunikace a mosty Vodohospodářské stavby Výstavba inženýrských sítí Sportoviště a kurty Projektová činnost, inženýring Rekonstrukce objektů a budov Provádění zimní údržby

Úklidová firma: - úklid kanceláří, domů - mytí oken - čištění koberců, látkových žaluzií

Služby: - komplexní správa nemovitostí převážně ve vlastnictví společenství vlastníků, bytových družstev i soukromých osob - úklidové služby

Činnost: - bezpečnostní a úklidová agentura - správa a údržba nemovitostí - údržba zeleně - reklamní služby

Společnost Technické služby Karviná, a.s. poskytuje profesionální služby v oblasti odpadového hospodářství, čištění a údržby veřejných prostranství, veřejné zeleně i sportovních hřišť. Provozujeme rovněž sběrný dvůr a útulek pro psy. Technické služby, provádíme: - svoz, likvidace domovního a komunálního odpadu - svoz, odvoz popelnic - ...

Úklidové služby: - pravidelný úklid objektů - průmyslové čištění podlah - mytí oken a výloh - údržba zeleně - recepční služby.

Služby: - úklidové - pravidelný, generální úklid - mytí oken, výloh - úklid sněhu.

VEL-S zajišťuje služby související s technickou správou nemovitostí, chod technických zařízení budov, revize, servis, odborné technické prohlídky a havarijní službu. Další služby: úklid objektů a přilehlých ploch, údržba venkovních sportovišť.

Úklidová firma: - úklid kanceláří, obchodních center, sportovišť, skladovacích prostor - úklid rodinných, panelových domů - údržba zeleně - úklid veřejných prostor.

Umytí, vyčištění: - fasády, střechy, okapy - chodníky, příjezdové cesty - ploty, podezdívky - pergoly, altánky a hřiště - terasy, verandy a zahradní nábytek.

Správa nemovitostí -úklidové práce -hypoteční a pojišťovací úvěry pro bytové domy.

-Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály -Činnost informačních a zpravodajských kanceláří -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, ...

Zednictví, zednické práce. Zemní a výkopové práce. Úklidové práce - pravidelné i jednorázové úklidy. Balicí práce, balení zboží.

Služby: - mytí oken, výloh - čištění koberců, čalounění - hodinový manžel.

Činnost: - úklidové práce Prodej: - čistící prostředky

Prodej, servis, oprava: - mobilní telefony - příslušenství k mobilním telefonům. -uklidy rodinných domů, firem