Nemáte čas na úklid? Využijte úklidové služby zahrnující mytí oken, schodišť a zrcadel, čištění koberců, podlah i sedaček, utírání prachu, žehlení, mytí nádobí, generální úklid koupelny a kuchyně, desinfekci a impregnaci povrchů a další potřebné služby.

Úklidová firma - úklid domácností i kanceláří - jednorázové a pravidelné úklidy.

Bezpečnostní agentura. Služby: - ostraha majetku a osob - ozbrojený doprovod - pult centrální ochrany - fyzická ostraha - střelnice - úklidové služby.

Úklidové práce: - úklid bytů, domů - mytí oken - čištění koberců - úklid po malování.

Úklidová služba. Úklidové práce: - panelové, činžovní domy.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - kancelářské potřeby - balící a obalový materiál - drogerie - školní potřeby - reklamní předměty Úklidové služby.

Úklidové práce - úklid domů, kanceláří - čištění podlah, koberců a čalouněného nábytku.

Úklidové služby - úklid domácností a kanceláří - úklid bytových domů - čištění koberců a čalounění, mytí oken.

Hloubkové čištění koberců, sedaček a čalounění v okrese Nový Jičín a Frýdek-Místek. Čištění koberců, čalounění a autosedaček provádím výkonným tepovacím strojem.

Služby - čištění koberců a čalouněného nábytku.

Služby - personální služby - úklidové služby - údržbu zeleně - pomocné práce.

Úklidové služby - jednorázové a pravidelné úklidy domů, bytů i kancelářských prostor - mytí oken - zapůjčení stroje pro hloubkové čištění koberců.

Služby - závlahové systémy - zahradní osvětlení - umělé živé ploty - úklidové služby.

Zednicke práce. Výkopové práce: - hroby. Obklady, dlažby. Terasy, montáže oken a dveří. Zámecká dlažba. Chodníky.Hodinovy manžel na cokoliv, prace všeho druhu. Kompletní úklidové práce.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Montáž, servis, opravy a údržba kromě příloh Z.455/91 Sb. -Správa a údržba nemovitostí -Čisticí práce průmyslového charakteru Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží -Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Celororoční údržba a opravy cest, komunikací, parkovišť, chodníků a nemovitostí. Čištění fasád, objektů, průmyslových a výrobních technologií, vodotečí. Údržba zeleně a kultivace pozemků, krajinotvorba. Regenerace přírodních ploch, parků, industriálních a průmyslových zón.

Zprostředkování obchodu a služeb. Nákup a prodej nemovitostí. Specialista v oblasti olejů a maziv, tribotechniky, zavedení proaktivní a prediktivní údržby. Asistence v zahájení podnikání v SR. Založení společnosti, zajištění sídla společnosti, marketing - reklama a propagace. Související ekonomické služby, účetnictví, daňová evidence, mzdová ...

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Čištění a praní textilu a oděvů -Zprostředkování obchodu a služeb -Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží

Úklidové služby Provádíme úklid nebytových prostor panelových domů, kanceláří a firem.

Naše služby: - úklidové a stěhovací práce - správa a údržba nemovitostí - přípravné a pomocné práce pro stavby - malířské a natěračské práce - průmyslové čištění a další služby.

Správa nemovitostí a údržba budov, technická a energetická správa budov, správa majetku, bezpečnostní služby, ostraha objektů, úklidové práce, údržba zeleně.

Firma Stěhování Dopraváček René Nováčka s dlouholetou tradicí zajišťuje veškeré stěhovací a vyklízecí práce včetně zajištění přepravy po celé České republice i Evropské unii. Kompletní stěhování v ČR a EU: - levné a rychlé stěhování bytů a firem, kanceláří - nonstop příjem zakázek - ZDARMA 800 888 408 - stěhování objemného a těžkého ...

Komplexní úklidové služby pro firemní i soukromé zákazníky. Úklidy panelových domů, nebytových prostor, vč. možnosti vystěhování sklepů a pozůstalostí. Mytí oken, čištění koberců a sedaček, generální, kolaudační i vánoční úklidy.

Komplexní úklidové služby pro firemní i soukromé zákazníky. Úklidy panelových domů, nebytových prostor, vč. možnosti vystěhování sklepů a pozůstalostí. Mytí oken, čištění koberců a sedaček, generální, kolaudační i vánoční úklidy.