Nemáte čas na úklid? Využijte úklidové služby zahrnující mytí oken, schodišť a zrcadel, čištění koberců, podlah i sedaček, utírání prachu, žehlení, mytí nádobí, generální úklid koupelny a kuchyně, desinfekci a impregnaci povrchů a další potřebné služby.

Služby - čištění a odborné ošetřování podlahových krytin v objektech i v domácnostech.

Nákladní automobily - doprava a přeprava

Společnost Lumír Sokol - úklid Havířov zajišťuje kompletní úklidové služby pro váš maximální komfort. Na trhu fungujeme již od roku 1992. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu zajišťujeme vysoce kvalitní úklidové práce. Realizujeme pravidelný úklid domácností, firem i obchodů, mytí oken, podlah, dlaždic a další služby. Naše ...

Činnost: - výškové a úklidové práce - čištění prosklených ploch, oken a fasád - tryskání ocelovych, betonových a jinných konstrukcí - čištění FV panelů - rizikové kácení - nátěry ocelových konstrukcí a střech

Činnost: - služby hodinového manžela - drobné opravy v domácnosti - čištění koberců, čalounění.

Stravování: - 603266502. Úklidové služby: - 731613373. Stravování, rozvoz obědů Ostrava a okolí: - závodní jídelny - výdej obědů - kantýny, bistra - rozvoz obědů pro firmy a seniory, obědy pro firmy a seniory - výroba studené kuchyně, obložené mísy, jednohubky, chlebíčky, saláty - catering - pronájem ...

Úklidové služby: - čistění koberců, sedacích souprav, čištění automobilů - žehlení prádla - úklid domácností. Půjčovna: - čistící stroje Karcher. Prodej: - drogerie.

Služby: - čištění koberců, čalounění a matrací.

Úklidová firma - úklid domácností i kanceláří - jednorázové a pravidelné úklidy.

Bezpečnostní agentura. Služby: - ostraha majetku a osob - ozbrojený doprovod - pult centrální ochrany - fyzická ostraha - střelnice - úklidové služby.

Úklidové práce: - úklid bytů, domů - mytí oken - čištění koberců - úklid po malování.

Úklidová služba. Úklidové práce: - panelové, činžovní domy.

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - kancelářské potřeby - balící a obalový materiál - drogerie - školní potřeby - reklamní předměty Úklidové služby.

Úklidové práce - úklid domů, kanceláří - čištění podlah, koberců a čalouněného nábytku.

Úklidové služby - úklid domácností a kanceláří - úklid bytových domů - čištění koberců a čalounění, mytí oken.

Hloubkové čištění koberců, sedaček a čalounění v okrese Nový Jičín a Frýdek-Místek. Čištění koberců, čalounění a autosedaček provádím výkonným tepovacím strojem.

Služby - čištění koberců a čalouněného nábytku.

Služby - personální služby - úklidové služby - údržbu zeleně - pomocné práce.

Úklidové služby - jednorázové a pravidelné úklidy domů, bytů i kancelářských prostor - mytí oken - zapůjčení stroje pro hloubkové čištění koberců.

Služby - závlahové systémy - zahradní osvětlení - umělé živé ploty - úklidové služby.

Zednicke práce. Výkopové práce: - hroby. Obklady, dlažby. Terasy, montáže oken a dveří. Zámecká dlažba. Chodníky.Hodinovy manžel na cokoliv, prace všeho druhu. Kompletní úklidové práce.

-Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej -Montáž, servis, opravy a údržba kromě příloh Z.455/91 Sb. -Správa a údržba nemovitostí -Čisticí práce průmyslového charakteru Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení

-Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží -Poskytování služeb pro rodinu a domácnost Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence

Celororoční údržba a opravy cest, komunikací, parkovišť, chodníků a nemovitostí. Čištění fasád, objektů, průmyslových a výrobních technologií, vodotečí. Údržba zeleně a kultivace pozemků, krajinotvorba. Regenerace přírodních ploch, parků, industriálních a průmyslových zón.