Proces vydání knihy umožňují knižní vydavatelství, která nabízí jazykové korektury textu děl, cenové kalkulace, grafické služby ale také marketingové služby, především prodej knih a jiných uměleckých děl, odborných publikací a ostatních žánrů.

Prodej: - beletrie, poezie - dětská literatura - historie, filosofie - religionistika, psychologie, pedagogika - výchova - křesťanská literatura - klášterní produkty. Tato prodejna je odběrným místem pro objednávky z internetového obchodu www.ikarmel.cz.

Prodej: - beletrie, poezie - dětská literatura - historie, filosofie - religionistika, psychologie, pedagogika - výchova - křesťanská literatura - klášterní produkty. Tato prodejna je odběrným místem pro objednávky z internetového obchodu www.ikarmel.cz.

Služby: - přípravné kurzy na vysoké školy - testy studijních předpokladů.

Vydavatelství: - ručně malovaných map - knihy leteckých fotografií z edice Česko z nebe. Výroba, prodej: - malované mapy - malované mapy na klíč - interaktivní mapy - orientační plány - fotomapy - originální propagační materiály - knihy leteckých fotografií. Letecké fotografování.

Jsme vydavatelství časopisu MotoRoute. Vydáváme specializované mapy a DVD. Provozujeme reklamní agenturu a grafické studio. Zajišťujeme tisk letáků, brožur, katalogů, billboardů, polepů, kalendářů, knih atd. Děláme grafické návrhy firemních log i materiálů. Vydavatelství: -MotoRoute magazín - časopis -specializované mapy a DVD. Prodej, ...

Činnost: - nakladatelství odborné ekonomické literatury CEED E-shop: - učebnice ekonomie

Vydavatelství - regionální noviny: -Zlínský deník (Zlínské noviny)

Vydavatelství, nakladatelství: - noviny Naše Valašsko (týdeník regionu Valašska) - vychází každé pondělí v nákladu 26 tisíc - distribuce(PNS* Vsetín, PNS* a.s. Zlín, Moravia Print). Inzerce: - uzávěrka plošné inzerce ve čtvrtek do 10 hodin - uzávěrka řádkové inzerce ve středu do 16 hodin - uzávěrka příspěvků ve středu do ...

Vydávání regionálního deníku - Slovácké noviny.

Kulturní agentura (TKA). Organizování: - kulturní akce, výstavy, divadla, besedy, koncerty, pořady pro školy. Nekuřácký bar a kavárna. Vydavatel: - čtrnáctideník Spektrum Rožnovska. Správce velkého sálu ve Společenském domě. Provozovatel: - kino Panorama.

Vydavatelství, internetový obchod, eshop, e-shop, prodej: -dětské knihy: -publikace určené pro individuální, skupinové a frontální hry s dětmi předškolního věku -pomůcky a publikace pro různé činnosti, hry, motivaci. Interaktivní programy pro mateřské a základní školy.

Výroba: - malosériová výroba knih - malonákladový tisk - knižní vazba, knihárna - reklama, reklamní předměty - letáky, prospekty, katalogy, brožury, časopisy, knihy. - vydavatelství, digitální nakladatelství. Výroba, tvorba: -www stránky.

Výroba, velkosériová výroba: -samolepicích etiket -použité technologie: -ofsetový tisk, flexotisk, sítotisk, horká ražba. Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009 Certifikát EKO KOM.

Služby: - nakladatelství - vydavatelství - reklama - marketing viz www. atelierim.cz zde rozdělena činnost výše uvedená, působení od r. 1992, vydáno 90 knih, tematika: padesátá leta, krajané v USA a zejména v Kanadě, poezie, divadelní hry, eseje, přírodovědná tematika, historická l-ura

Poradenské a konzultační pracoviště provádějící zatřiďování do statistických klasifikací (SKP, CZ-CC, CZ-CPA, HS/CN) pro účely stanovení sazeb DPH a odpisování HIM. Vydavatelství, prodej: -statistické klasifikace a číselníky. Poradenství, konzultace: -klasifikace výrobků, výkonů, prací, služeb.

Služby: - nakladatelství E-shop: - knihy - entomologické pomůcky

-Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Realitní činnost, správa ...

Vydavatelská činnost, umělecká činnost, tvorba uměleckých a svépomocných knih.

-Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Zprostředkování obchodu a služeb -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Velkoobchod a maloobchod

Výroba, prodej: -samolepící etikety -bezpečnostní značky -jazyková kolečka Nakladatelství.

Provozování webových stránek o bydlení a stavitelství. Stavební poradna. Vydavatelství: -stavební a investorské noviny -tvorba reklamních video prezentací.

Výkon zeměměřických činností -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové ...

Galerie umění, aukční síň, nakladatelství, výkup umění za hotové.