Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Služby: - sportovní a kondiční specialista - kondiční trenér

Služby: - tenisové kurty - squash - spinning - masáže - sauna - fitness - solárium

Městská sportovní hala: - posilovna, - stolní tenis, - aerobic, - tenis, - odbíjená, - malá kopaná, - košíková, - florbal, - házená.

Služby: - osobní trenér - osobní tréninkové plány: - běžecký trénink - kondiční trénink včetně kondiční přípravy - fitness trenér pro začátečníky i pokročilé, pro skupiny a sportovní oddíly, fitness trénink. - osobní masér, masérské služby: - sportovní masáže - relaxační a rekondiční masáže - medová masáž - ...

Fitness Troja - cvičení na přístrojích - trénink - solárium.

Služby - cvičení, fitness - cvičení Power joga - funkční trénink - výživové poradenství.

Fitness, fitko, fitness centrum, posilovna.

Služby: - fitness - silový a kondiční trénink

Cvičení, kurzy: - jóga - taichi - sunda - kung-fu.

Sportovní areál, služby: - squash - posilovna - horolezecká stěna - stolní tenis - solárium - masáže

Služby - cvičební programy - tréninky - zdravotní cvičení.

Family Fitness centrum - posilovna - fitness centrum - skupinové jízdy na kole - cvičení pod vedením osobního trenéra - jóga - solárium.

Provoz fitness centra s posilovnou, tělocvičnou pro aerobic, power yogu, Taebo či břišní tance. Možnost využití solária, masážního bazénu a fit-baru.

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku -Velkoobchod a maloobchod -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní ...

Služby: - fitness SÁL 1 - Galerie Florián Havlíčkovo náměstí 93/6. SÁL 2 Komenského 86/14.

Služby: - fitness centrum - posilovna - sauna - masáže

Tělovýchovná jednota. Komplex TJ Spartak. Sportovní hala: -basketbal, volejbal -kulturistika - posilovna -plavání -šachy. Pronájem pro sportovní i nesportovní organizace. Klimatizovaná posilovna, fitness centrum: - 25 stanovišť - univerzální polohovací lavice, kladky horní i spodní, multipress, legpress a další - stroje pro ...

TOP FITNESS Dubina - posilovna, cvičení - tréninkové poradenství - osobní trenérství - výživové poradenství.

Fitness centrum - Vacu Space, vibrační plošiny, Rollen Infrared, crossový trenažer a přístrojová lymfodrenáž - tělocvična, cvičení na strojích.

Sportcentrum: - Active Walk - Spinning - Insanity - kruhový trénink probíhající v 3-5 min. intervalech - cvičení SM systém - rehabilitační metoda pro spirální stabilizaci páteře - KTB kruhový trénink s ketlbekem - cvičení dětí s maminkami - Pilates - orientální tance - začátečníci a pokročilí - Zumba - Wellness: - finská ...

Fittness centrum Training and Café. Služby: -fitness, posilovna -více než 30 posilovacích strojů -osobní trenéři -velká aerobní zóna s běžeckými trenažery -pilates, jóga, fyzio jóga, cvičení s Charlesem -TRX -slevy pro studenty atd - káva, občerstvení, - výživové poradenství, doplňky výživy. Systémové a fyzio kruhové tréninky.

Služby: - fitness centrum - kadeřnictví - kosmetika - pedikúra, manikúra - solárium.