Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Fitness centrum Fitness Podbaba má za sebou dlouholetou úspěšnou tradici. a nově vertikální solárium. Posilovna je rozdělena na tři na sobě navazující části. K rozehřátí organismu je pro Vás připravena cardio zóna s rotopedy, stacionárními koly, běhacími pásy, steppry a nově strojem WAVE (bruslení ve čtyřech různých polohách) a to vše od ...

Volcano Health Club je zcela novým, netradičním projektem pro zdraví a krásu a v Česku se stal naprosto ojedinělým. Kromě široké palety špičkových služeb v oblasti fitness, spa a wellness, nabízí Volcano Health Club jako první klub v ČR inovativní technologii Kinesis.

Služby: -cvičení na stolech Slender You. -solárium.

Služby: - fitness - posilovna - solárium - masáže

Služby: - fitness - posilovna - biosolárium - masáže

Služby - posilovna - cvičení pod vedením trenérů - box, thai box - zumba - masážní stroje.

Fitness centrum: - posilovna - aerobik - H.E.A.T. - cvičení pro seniory - solárium - vacushape.

Fitness club Hanky Kynychové. Služby: - fitcentrum.

Fitness centrum. Posilovna skrytá v budově Městské policie. Výživové poradenství, diagnostika těla, kruhové tréninky, osobní trenéři.

Fitness Kotva - posilovna - solárium - aerobní sál.

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti fitness

Služby: - fitness poradenství. Internetový obchod, e- shop: - doplňky výživy.

Studio Relax 77 Služby: - masáže - manuální lymfodrenáž - Alpinning.

Fitness klub - služby osobních trenérů a výživových poradců.

Solárium. Fitness centrum - posilovna. Sauna - vířivka.

Cvičení - individuálni zdravotní lekce a skupinové cvičení - pilates - pro děti - pro těhotné - jumping - flowin - zumba - bosu - TRX - hooping - indoor cycling Výživové poradenství Masáže a služby fyzioterapeuta CK Elixír tours - specialista na sportovní wellness pobyty v ČR i zahraní a specialista na indický oceán - ...

Fitcentrum Angel Camp H.E.A.T. Malešice.