Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Služby: - tenisový a sportovní areál - tenisová škola - badminton - jóga a fitness - taneční škola - restaurace

Kurzy a individuální lekce Spirální stabilizace páteře SM systém, Jógy a Slackline. Při výuce vycházím z poznatků vývojové kineziologie a čerpám ze zkušeností získaných dlouholetým vedením skupinových lekcí a individuálních terapií. Kurzy a individuální lekce: - SM systém - jóga - slackline.

Tělocvična, kurzy: - posilovna - thaibox - box - WorkoutBoxing - kondiční box - kruhový trénink - grappling - kick box aerobic - miniboxing.

Sportovní zařízení: - posilovna - spinning - jóga - stretiching - twerk - pilates - pole dance - TRX - solárium - sauna.

Jsme sportovní fyziocentrum s patronací lékařů, ortopedů. Můžete u nás cvičit samostatně nebo individuálně s osobním fyziotrenérem. Každý den pořádáme zábavné kruhové tréninky. Disponujeme vlastní rehabilitací a fyzioterapií. Provádíme sportovní a relaxační masáže, shiatsu, manuální lymfodrenáže a kineziotaping. Věnujeme se také výživovému ...

-Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti -Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Stavba a výroba plavidel -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých -Reklamní činnost, marketing, mediální ...

Odborné semináře, rekvalifikační kurzy, konzultace: - pilates - jóga - fitness. Kurzy, lekce: - pilates studio - pohybové centrum.

Služby - bazén - sauna - vířivka - masáže - fitness, posilovna - solárium.

Osobní fitness trenér působící na Praze 4 s dlouholetými zkušenostmi. Specializuji se na hubnutí, nabírání svalové hmoty, posílení středu těla a další služby s individuálním přístupem. Certifikovaný osobní trenér. Více informací získáte na mých stránkách www.vladimirstuka.cz.

Služby: - osobní či skupinové tréninky

Fitnes Fanatic - posilovna, fitcentrum - solárium - fitbar.

Služby: - kosmetika - masáže - manikúra, pedikúra - fitness aerobic.

SPORT CENTRUM 10 - box - kickbox - power jóga - cvičení pro děti - kruhový trénink.

Služby - skupinová cvičení - masáže - pohybové programy - kosmetika.

Služby: - modelace a zeštíhlení postavy - masáže