Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Fitness pro ženy. Cvičení v 30ti minutách pod dohledem trenérky: - kruhový trénink - 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišť pro aerobní cvičení - kardio zóna na rozehřátí a kondiční trénink. Vstup bez rezervace: - akce - 12+2 zdarma nebo 6+1 zdarma - splátkové placení půlročního nebo ročního členství. Navštivte Contours ...

E-shop: - výrobky značek Missiva, Mixit, TianDe, Vibram Fivefingers a další - ekologická drogerie a přírodní kosmetika se lněným olejem - přírodní potravinové doplňky a lněný olej. Služby: - cvičení SM systém pro zdravá záda - analýza životního stylu a rady pro jeho změnu - semináře, kurzy a cvičení.

Alpinning centrum Provizorní prostory: Budova Belvederu Třída Svobody 764 Zlín - Malenovice

Služby: - TRX - revoluční metoda cvičení, vedené školeným instruktorem - zpevnění veškerého svalstva - masáže, pomoc při bolestech zad

Crossfit Zlín fitness pro ženy i muže: - fitness - kondiční příprava pro profesionální sportovce, záchranáře a speciální jednotky - kondiční příprava pro běžnou populaci i děti - trénujeme tělesně postižené osoby a osoby po úrazech.

Fit studio: - Individuální trénink - dětský aerobik - lekce dynamického cvičení - kalanetika, fitbox, .

TOP BODY kombinuje osobní trénink s EMS, během kterého procvičíte Vaše svaly do hloubky a intenzivněji ve zlomku času. EMS napodobuje přirozené působení našeho centrálního nervového systému. Pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme ...

Výživové poradenství pro hubnutí, detoxikaci, fitness a sport. Analýza stavby těla, rozbor stravy, sestavení osobního stravovacího plánu, zákaznický servis a podpora.

Provozování: - Squash centrum Bystřice pod Hostýnem: - pořádání: - turnaje, sportovní utkání ve squashi - možnost půjčení raket - prodej squash příslušenství - cvičení: - vibrační plošina - posilovna - trampolíny - aerobic

Beauty Body Fitness studio: -power plate -vacustar - cvičení v podtlaku -cvičení pro ženy všech věkových kategorií.

Relaxační a fitness studio: - tvarování postavy pomocí přístroje Vacushape - Body Roll - vibrační trenažér - elektrofrekvence - pro zpevnění pokožky, aktivace svalstva - kryolipolýza pomocí kryopřístroje - fiveriders - cvičení na přístroji - kardiozóna - elektrofrekvence - pro zpevnění pokožky, aktivace svalstva.

Posilovna a cardio Spinning Alpinning Pedikúra, manikúra Sportovní výživa Solárium Kosmetický salón

Nové FitnessCentrum v Holešově nabízí: - posilovnu - běžěcký pás - crossové trenažéry - cyklo trenažéry - steppery a rotopedy - nealko bar - prodej výživových doplňků a permanentky - dětský koutek.

Fitcentrum: -posilovna -fitness -kulturistika -kondiční cvičení -masáže. Maloobchod, prodej: -posilující proteinové nápoje pro sportovce, kulturisty. Zprostředkování: -vybavení fitcenter. Výkup: -letní ovoce.

Posilovací cvičení - pilates, balantes, cvičení ve vodě. Výživová poradna. Nordic walking.

Provoz vibrační plošiny RITA Insportline.

Dámské fitness, wellness centrum, VacuShape, Power Plate. Cvičení, protahování. VacuShape-kombinuje působení podtlaku a chůze na pásu. Výsledkem je: -odstranění celulitidy, -redukce tukových polštářků zejména v dolní části těla -vyhlazení a zpevnění kůže, zlepšení fyzické kondice, aktivace krevního a lymfatického oběhu. Power ...

Poskytované služby: - fitcentrum, posilovna, fitness - posilovací stroje - součástí posilovny je bar. Prodej: - kompletní sortiment sportovní výživy - rukavice, háky, opasky a fitness oblečení zn. BIZON.

Sportovní studio: - cvičení na stroji Power Plate - vibrační zařízení.

Fitness: - zumba - spinning - H.E.A.T. program - parkovací místa u budovy - objednávky i placení přes internet - hlídání dětí - heels - cardio dance - TRX - cvičení s vlastní vahou - kruhový trénink - břišní pekáč - masáže (lymfatická, reflexní, Dornova metoda, Breussova masáž, sportovní, klasická)