Sportovní haly k pronájmu zajišťují dostatečný prostor pro hraní míčových her a kolektivních sportů. Tělocvičny různých rozměrů lze pronajímat pravidelně nebo jednorázově. Je možné v nich pořádat nejenom sportovní, ale i jiné akce, plesy, bály a koncerty.

Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o.
Představujeme Vám společnost Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. z Tábora, která svoji činnost zaměřila na provozování sportovních zařízení. Sportoviště Tábor, provoz: Zimní stadión Hotel Zimní stadión Plavecký stadión Baby centrum Fotbalové stadióny Sportovní haly Zóna Komora Kino Svět Gym Leskovická Na našich stránkách se ...
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. nabízí kvalitní a moderní sportoviště a levné celoroční ubytování v jižních Čechách. Areál TJ Lokomotiva, který se svou rozlohou rovná přibližně jedenácti fotbalovým hřištím, Vám nabízí tři různé typy ubytování. Všechna jsou vybavena na úrovni sportovně turistické ubytovny či chatové osady. Jestliže si ...

Sportovní hala se nachází v jedinečném odpočinkovém areálu (volejbalové, nohejbalové a tenisové kurty vč. beach volejbalu, hřiště s umělou trávou, vodácké tábořiště) na začátku cyklostezky ve směru na Hlubokou nad Vltavou.

Správní středisko spravuje: - Městské rybářství - Městské lesy - Technické služby - Víceúčelová hala - Ubytovna.

Provoz: -sportovní hala -zimní stadion -plavecký bazén -ubytovna

Sportovní hala: -hřiště pro futsal, florbal -tenisový kurt -badmintonový kurt -volejbalové hřiště Služby: -ubytovna

Yacht club. Ubytování: -apartmány Restaurace. Služby: -pronájem tělocvičny Půjčovna, prodej, servis: -plachetnice

Sportovní hala. Rozměry: 36 x 18 m Sporty: volejbal, tenis, kopaná, futsal, nohejbal, basketbal, florbal, gymnastika, badminton. Ubytovna. Celkem 28 míst. V podkroví sportovní haly je dispozici šest pokojů (2x třílůžkový, 1x šestilůžkový, 1x osmilůžkový, 2x čtyřlůžkový, 2x dvoulůžkový), na mezipatře kuchyňka. Sociální zařízení a sprchy ...

Služby: -pronájmy ledových ploch -broušení bruslí -rehabilitační linka -masáž,sauna -veřejné bruslení -mimo sezónu plochy na výstavy.

Přijďte si k nám zasportovat! Provozujeme sportovní zařízení v Prachaticích. Do naší správy patří sportovní areál, sportovní hala, fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, tenisové kurty a skate park. Více informací o provozu našich areálů naleznete na www stránkách.

Sportovní a relaxační centrum: -tenis -Bowling -sauna -Beach volejbal -fitnes -kosmetika -masáže. Dále máme k dispozici Kongresový sál (multifunkční sál, restaurace RELAX) -školení, semináře, soukromé akce, workshopy, večírky, svatby, firemní oslavy, atd. Vybavení: -klimatizace, špičková audiovizuální technika -plazmové ...

Služby: -víceúčelová sportovní hala -vhodné pro tenis a veškeré míčové hry (umělý povrch REGUPOL) -občerstvení a ubytování pro 52 osob -pokoje jsou dvou až šestilůžkové, s vlastní koupelnou a WC -k dispozici též fotbalové hřiště -možnost soustředění sportovních škol a týmů.

Restaurace. Bowlingová dráha. Sportovní hala s hřištěm. Dětský koutek. Jídla po celý den. Svatby, rauty, promoce, oslavy.

Tenisový komplex: -4 antukové kurty s osvětlením -3 kurty v pevné hale -víceúčelové sportovní hřiště -venkovní bazén -výuka tenisu, tenisové kurzy -sportovní masáže -restaurace s venkovní terasou -vlastní parkoviště.

Služby: -zimní stadion -letní stadion -tenisové kurty -fotbalové hřiště -sportovní hala -skatepark -spinningový sál -sauna.

Správa sportovišť Města Jindřichův Hradec : -Jáchymova ul. 865 plavecký, dětský a relaxační bazén sezónní venkovní aquapark, vířivky, protiproud, divoká řeka, chrliče, tobogány, brouzdaliště sauna bylinková, finská sauna, infrasauna, parní kabina, bufety, sezónně beachvolejbal, venkovní dětské hřiště, skákací hrad, ...

Tělovýchovná jednota: -ubytování v chatkách -provoz zimního stadionu -provoz sportovní haly.

Tělovýchovná jednota -organizování sportovních činností.

Plavecký stadion: -krytý bazén 25m -letní areál -sauna -fitness -rehabilitace. Sportovní hala: -386 01 Strakonice -Na Křemelce 512 -tel.:383333839. Zimní stadion: -386 01 Strakonice -Na Křemelce 512 -tel.: 383326062

Služby: -organizace a zajištění pravidelných cvičení pro veřejnost -zdravotní tělocvik, rytmická a sportovní gymnastika -jóga -rekreační sporty -stolní tenis -volejbal.

Služby: -měření radonu -prodej sportovních potřeb -provoz kryté tenisové haly.